Blbne asi zesilovač

Zdravím mám problém s hudbou v autě... cca 2 měsíce zpátky mě začal vynechávat levý přední reproduktor, pokud byla hudba na zhruba 20% výkonu tak reproduktor hrál a nehrál, po jeho zesílení na 50 % hrál pořád... později to začal dělat aji pravý přední. Na hraní a nehraní mají vliv aji nerovnosti a náklon (je mě jasný že bude někde něco prěrušeno... ale netuším kde to může být) zkoušel jsem hýbat se vstupy na cincích do zesilovače a myslel jsem si že to bude na 100% tam, protože to mělo na to velký vliv, ale po objednání nové kostky do zelilovače a její vyměněně problém přetrval. Kabely jsem přehazovat zkoušela bez výsledku... jedná se o zesilovač Auna W1-AMP806CH. Děkuji za každou radu.

Obrázek uživatele daniel.deryl

Tak pokud víš 100% že není

Tak pokud víš 100% že není problém v drátech u samotných repro, že např.nezoxidoval apod a že to dělá vyloženě zesík tak bych doporučil jít do něčeho kvalitnějšího jako je Crunch, velmi cenově dostupný a hlavně kvalitní zesilovač. Pokud máš pouze dva kanály zapojené tak postačí nejlevnější od nich https://www.2din.cz/zesilovace/zesilovac-crunch-gpx500-2/

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Přihlášení