Hospoda: Obecná diskuze - CHAT

Hospoda.jpg

Dejte si tu jedno s námi. Pokec...

Obrázek uživatele Petr G.

Ceník RS

2.0 TSI 147 kW 6-stup. mech. 704 900 Kč
2.0 TSI 147 kW 6-stup. automat 764 900 Kč
2.0 TDI CR DPF 125 kW 6-stup. mech. 729 900 Kč
2.0 TDI CR DPF 125 kW 6-stup. automat 789 900 Kč

To jde ne? =) btw ten 6stikvalt v automatu bych 100% nebral

Obrázek uživatele Zabiak

Každopádně sportovní vůz

Každopádně sportovní vůz jedině v řadičkou.
A ještě za ty prachy.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Přidal jsem novou užitečnou

Přidal jsem novou užitečnou funkci pro registrované uživatele.
Pokud se ptáte pod nějakým článkem na něco. Je těžké pak sledovat odpovědi. A proto si můžete zatrhnout políčko, které vás pak při přidání odpovědi upozorní pomocí mailu.
Snad to teda funguje :-)

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Hynek alias Kvak

Dotaz

Ahoj chci se zeptat musím tady na novém znova zaregistrovat?Nejde se mi přihlásit když používám údaje ze starého vebu.

Obrázek uživatele Zabiak

Ahoj. Bohužel se musíš znova

Ahoj. Bohužel se musíš znova zaregistrovat. Ale výhod to má spoustu takže do toho .-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Nářez, škoda jen těch výdechů

Nářez, škoda jen těch výdechů po straně. Lepší by bylo, kdyby to nebylo skoro vůbec poznat. Jen až by tě to předjelo :-)

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Tak dneska se tu objevil

Tak dneska se tu objevil první spam :-( tak jsem musel najít nějkou ochranu snad to bude fungovat.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Tak dobré funguje to dobře.

Tak dobré funguje to dobře. Spam to zachycuje.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Hmm váhám mezi xenony a těmi

Hmm váhám mezi xenony a těmi devil eyes svetly na opravu mé octavky...
Co byste dali vy?

Obrázek uživatele Katom

já bych dal ty devil

já bych dal ty devil eyes.xenony jsou luxusní ale devil je tuning.

Obrázek uživatele Zabiak

Já bych dal jednoznačně

Já bych dal jednoznačně Xenony. Devil eyes se mi nelíbí. Jedině kde to není tak hrozné je na černé Octavii.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Hehe diky za názory =) už mám

Hehe diky za názory =) už mám obědnány xenony =D čili problém vyřešen.

Obrázek uživatele VojKad

Méně paliva - zhasínání motoru

Zdravím
nemáte někdo zkušenost s benzínem 1,6 - když mám cca 1/4 nádrže (dojezd 100-130km), tak mi motor začíná z ničeho nic "zdechat". Jinak to nedělá. Díky moc!

Obrázek uživatele minerko

vycisti škrtiacu klapku ,

vycisti škrtiacu klapku , alebo daj si preverit alternator mne znicoho nic zastavovalo a potom sa rozbehla a bolo to alternatorom

Obrázek uživatele Bouše

Klimatizace do Octavia I

Zdravim všechny,

mám takový dotaz chtěl bych do mé Octavie dostat climatronic a zatím tam žádnou klimatizaci nemám, mohl bych někoho požádat o nějaký návod a jaké věci pro to budu potřebovat?

Předem děkuji,

Bodnárik Jakub.

Obrázek uživatele Petr G.

Zkuste tohle =)

Obrázek uživatele Petr

Petr G.

Asi mi to uniklo,ale co chtěl autor videem říct?

Obrázek uživatele Petr G.

Jen tak ze srandy nic

Jen tak ze srandy nic vic....ja vim nemel sem to sem davat

Obrázek uživatele Mirek

abs

zdravim chtel jsem se zeptat proč mi na octavii sviti občas abs kontrolka kde je chyba diky moc za informace..

Obrázek uživatele Míra

čus chlape. Dělá to čidlo

čus chlape. Dělá to čidlo abs. Šoupnul bych to na opravu protože časem začne samo přibržďovat kolo.Aspoň já jsem to tak měl na svojej octávečce.

Obrázek uživatele Katom

Asi ti moc nepomůžu,ale dělá

Asi ti moc nepomůžu,ale dělá mě to taky.začalo to svítit a zhasínat během jízdy,teď se to nějak ustálilo a svítí to jen asi 5 sekund při nastartování.Myslím si že je to špatnej kontakt na čidle abs.Jenže čidlo je na každém kole.S tím leda na počítač.Ale pokud to nesvítí stále tak to nechám být.

Obrázek uživatele Petr G.

Nevím jestli se to sem hodí.

Nevím jestli se to sem hodí. Ale je to moje tvorba. Video je natočeno někdy v létě 2007 =)

http://www.youtube.com/watch?v=ViUNDojopgU&feature=related

Obrázek uživatele romario

Mlhovky jako světla pro denní svícení - Octavia II (no facelift

Zdravím vás,
mám dilema... Včera jsem navštívil značkový servis Škoda, kde jsem si nechal nainstalovat xenonové světlomety. Vše proběhlo v pořádku, výměna kus za kus velmi rychlá, úprava softvéru taky, prostě paráda až na jednu "maličkost".. Původní světla se rozsvěcovaly automaticky otočením klíčku. Nyní mi v servisu upravili softvér tak, že se mi po otočení klíčku rozsvěcují mlhovky, které zatažením ruční brzdy zhasnou.. No, logiku to asi nějakou má a šetření xenonových výbojek je opodstatněné, ale i když se mi servismen snažil všemožnými způsoby vysvětlit, že můžu "bez obav" jezdit s mlhovkami jakože denními světly, červíček pochybnosti ve mě stále hlodá. Najde se někdo, kdo mi mé pochybnosti vyvrátí???

Obrázek uživatele Mario

ahojte všichni, prosím tě,

ahojte všichni,
prosím tě, můžeš mi napsat ve kterém Skoda servise ti to uměli udelat? ja jsem to byl dneska resit v mistnim servise neumi to udelat.
ikdyz-na druhou stranu je pravda to, že pokud me zastavi policajti, tak to neoddyskutuju. proste jedu na mlhovky a neni se o cem bavit. na druhou stranu-komu to vadi? prece svitim, a kterymi svetly, to muze byt kazdemu jedno-denni sviceni prece znamena: byt viden..... kdyz vidim jezdit auta s tema HIT sadama-sviti to vsude, tak bych ty lidi zabil. když jedu v protismeru, tak jsem totalne slepy.
tak prosim, muzes mi poslat nazev toho servisu? porad to zvazuji, jestli nenamontovat LEDkova svetla pro denni sviceni, nebo prekodovat to sviceni jak mas ty. Moc diky za odpoved, Mario

Obrázek uživatele Zabiak

Jako podle zákona to rozhodně

Jako podle zákona to rozhodně není. Ale teď mají facelift octavie denní svícení v prostoru mlhovek takže těžko policista bude vědět, že to takto nemá být.

Ale, že toto montuje autorizovaný servis mě udivuje.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele VojKad

Mlhovky mohou být

Taky tak jezdím a nehlodá mě to. Je možné jako denní svícení používat boční mlhovky, jsou dostačující.

Obrázek uživatele romario

Mlhovky jako světla pro denní svícení - Octavia II (no facelift

Díky za komentáře... Je to tak, "mlhovky" se jako denní světla používat můžou, ale jen za určitých podmínek... Byl jsem opět v servisu, kvůli jiné záležitosti a tak jsem se na to ještě jednou zeptal a naštěstí tenhle mechouš nebyl skoupý na slovíčko a vše mi vysvětlil.
Ono totiž lze softvérově nastavit, že se po otočení klíčku v zapalování rozsvítí pouze přední mlhová světla a to jen na částečný výkon.. (parkovačka i zadní "céčko" zústávají vypnuté).
"Denní" mlhovky mají nižší intenzitu svitu - okem poznatelné!!!
A když je pak přepnete na klasickou mlhovku, tj. kdy svítí společně s xenonem, parkovačkou a zadní skupinovkou, svítí na 100%.
Samozřejmě nesmím opomenout ruční brzdu, která v tomto systému funguje jako spínač, resp. odpojovač. Jak jsem již minule psal, zatáhnete-li ručku, "denní" mlhovky se vypnou, povolíte, opět se zapnou. Bylo mi vysvětleno, že je to využitelné například v kolonách a když si vezmu naší slavnou D1, svůj účel to určitě splní...

Obrázek uživatele Zabiak

Ten spot je super :-))

Ten spot je super :-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Octavia RS II Facelift v akci

Obrázek uživatele Zabiak

Supr díky za tip, sehnal jsem

Supr díky za tip, sehnal jsem to i pro náš web.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele VojKad

Záruka na zadní dveře

Zdravím, po přečtění článku http://skodaoctavia.cz/SkodaAuto/Zaruka-na-proreziveni.htm jsem se rozhodnul vydat stejnou cestou a rezavějící zadní dveře (pod sklem) zkusit přetáhnout zárukou. Auto bylo přivezeno z Německa, kde mělo vedenou servisku a u nás jednou navštívilo autoriz. servis Škoda. Poté jsem auto vozil jinam, kde jsem rovněž dostával razítko do servisky. Ale údajně to musí být výhradně autoriz. servis a v nejhorším případě člověk, který splňuje požadavky na autoriz. servis. Setkal se s tím někdo a nebo neznáte řešení?

Obrázek uživatele Míra

Servis jenom autoriz. Skoda.

Servis jenom autoriz. Skoda. Poslední štempl jsem měl Wolksvagen a bylo kolem toho mnoho řečí.Ale nakonec bylo uznáno. Servis v HK.

Obrázek uživatele Zabiak

Se obávám, že je to pravda.

Se obávám, že je to pravda. :-(

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Honzaa

17 alu kola

Čus, mate nekdo zkusenosti z sedmnactipalcovejma kolama? mam v planu koupit 17x7,5 et 35. s timto rozmerem by nemel byt problem, ne? pneu 215/45. cekam ze to bude trosku tvrdsi, ale snad se zlepši vzhled, porad se jeste rozhoduju jaka kola

Obrázek uživatele Anonym

17" kola

Čau, já mám na autě 17" kola (pneu 225/45) originál od Škoda Auto (konkrétně kola Pegasus) a komfort jízdy (tvrdost) mi nepřipadá jiný něz u Octavie se standartníma kolama (15")...
Design auta jako takovej se 17" kolama zvedneš hoooodně...

Každopádně doporučuju koupit originál kola od Škoda Auto, budeš 100% vědět, že tam budou pasovat a ktomu autu prostě padnou...

Obrázek uživatele Zabiak

Hustý auto :-)

Hustý auto :-)

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Tak premyslim...co je lepsi

Tak premyslim...co je lepsi 1.8T nebo 1.8T 4x4 ?? co byste rekli ze je lepsi volba....obe sou v plne vybave ale premyslim kterou variantu

Obrázek uživatele Semi

Jednoznačne 1.8 T 4x4 :-)

Jednoznačne 1.8 T 4x4 :-) (ale volil bych smozřejmě také podle celkového stavu vozu, počtu najetých km atd...)

Obrázek uživatele Katom

Já bych teda volil bez

Já bych teda volil bez 4x4.jízdní vlastnosti mohou být někdy výhodou.Ale většinou ne,spíše naopak,auto s 4x4 má větší spotřebu a je pomalejší ve zrychlení.stejně pohon 4x4 není trvalej,připojuje se spojkou haldex podle potřeby,to mě příjde jak sebou vozit závaží.

Obrázek uživatele Katom

Tak jsem si koupil nový

Tak jsem si koupil nový liťáčky.Co tomu říkáte.
http://sklad.obrazku.cz/obr121891_IMG0414.JPG

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení