Nefunkční topení octavia O1 2003 climatronic

Zdravím,poradíte někdo? Přestalo mi náhle topit topení,jedna přívodní hadice je teplá,druhá studená jako psí čumák.A vzduch fouká jen studený samosebou.Je někde nějaký ovládací ventil ..... nebo jak je to vlastně přesně řešeno ? Jak jsem zjistil co je potřeba na demontáž z vozu...... asi začnu kouřit ........
Octavia combi 1 2003 automatická klima. Díky za rady.

Obrázek uživatele Fisik86

Nemáš náhodou jen seklej

Nemáš náhodou jen seklej termostat...? Nebo můžeš mít nefunčkní servomotor obtoku vzduchu (přes VAG) a nepouští tě přívodní vzduch na radiátor...

Obrázek uživatele PetrGav

Tak jsem zjistil že se mi

Tak jsem zjistil že se mi rozpadla uvnitř vyrovnávací nádržka a nějaký lunt asi ucpal cestu od radiátoru topení,bylo měřeno na přívodu cca 90° a zpětná hadice z topení cca 30°.Takže se koupila nová nádobka,nějaké těsnění a zkusím propláchnout ..... držte palce ..... pak dám vědět a díky za odezvu.

Obrázek uživatele PetrGav

Zdravím,takže jsem rozpojil

Zdravím,takže jsem rozpojil hadice od topení,od skříně termostatu a topení opačnou stranou propláchnul tlakem vody,dal dohromady a v autě můžu grilovat.
Ještě začala zlobit klapka uzavírající přívod vzduchu ..... auto chvilkama topí stále ;-( ale jsem rád že topení nebylo totálně zacpané.Klapku budu řešit výhledově.
Zdravím

Obrázek uživatele PetrGav

Klapka zalepena a vše maká

Klapka zalepena a vše maká jak má ...

Obrázek uživatele Petr

Tak to je fajn,že jsi na to

Tak to je fajn,že jsi na to přišel a sám i opravil.

Obrázek uživatele PetrGav

JJ ale i tak díky za

JJ ale i tak díky za reakce,ten motorek je celkem v poho přístupný za tím koberečkem.
Ať to jezdí tedy

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení