Hospoda: Obecná diskuze - CHAT

Hospoda.jpg

Dejte si tu jedno s námi. Pokec...

Obrázek uživatele Petr G.

Jn, takové měly být všechny

Jn, takové měly být všechny octavky.... vzhledem k prostoru pro nohy cestujících vzadu...Ale tohle vidím poprve :D

Obrázek uživatele Josef

Souhlasim, mohly by byt

Souhlasim, mohly by byt vsechny takhle delsi a az tolik na krase to neubira a take ji vidim prvne.

Obrázek uživatele Zabiak

Mám v plánu napsat o této

Mám v plánu napsat o této octě článek. Sbírám o ní informace už dlouho a už toho mám docela dost i fotek.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Ladik

Já to vidím poprvé, vevnitř

Já to vidím poprvé, vevnitř je dobrá, místa jak superb ale z venku je to divný, vypada to jak pickup se šoupačkama :)..

Obrázek uživatele Zabiak

Taky to bylo šité horkou

Taky to bylo šité horkou jehlou. Ale já bych to bral.
Myslím, že to má i jiný podvozek z Passata.
Bylo to dělané pro českou vládu, aby jezdila v českých autech. Jenže při nastupování se zeman praštil do hlavy a poslal škodovku do háje. :-)

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele libodi

Ted jsem na to myslel taky

Ted jsem na to myslel taky myslím že to bylo pro vládu a nejsem si jistý jestli něco podobného nemá i superb také vládní

Obrázek uživatele Zabiak

Tak Superb se sice nědělal

Tak Superb se sice nědělal ale nějaká firma nebo fanoušek si ho udělal:

 

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele libodi

Viděl jsem ho na autosalonu

Viděl jsem ho na autosalonu v Brně a popravdě teda ta střední část vůbec nelícovaly díly je to vidět i tu na fotce.....Superb jako klasika za jedna ale tohle nic moc

Obrázek uživatele Josef

Naaadhera

Naaadhera

Obrázek uživatele Ladik

superb je hezkej sám o sobě,

superb je hezkej sám o sobě, né takovej jezevčík..

Obrázek uživatele Zabiak

Superb určitě ne.

Superb určitě ne.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele libodi

Opravdu jen octavia

Opravdu jen octavia long...zkoušel jsem najít něco o tom podvozku ale nic jsem nenašel :(

Obrázek uživatele Ladik

Já myslim že podvozek z

Já myslim že podvozek z passata tam nebude, ten je uplně jinak řešenej a v oktávce na něj není místo.. alespoň vepředu

Obrázek uživatele Zabiak

Hele fakt jsem to někde

Hele fakt jsem to někde našel, že tam ten podvozek je. Prý to bylo velmi náročné ho tam nasoukat, ale měl by tam být.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Ladik

tak to by mě zajímalo, tak až

tak to by mě zajímalo, tak až něco seženeš dej to sem, rád si o tom něco počtu

Obrázek uživatele libodi

Zdarec najdeš to na netu

Zdarec najdeš to na netu stačí zadat octavia long máš tam fotky i koknrétní popis i výbavu.....Ani jsi nenapsal jak se ti povedla montáž o víkendu

Obrázek uživatele Ladik

našel sem i facelifta, ten

našel sem i facelifta, ten vypadá inteligentnejš..

Obrázek uživatele Zabiak

jj dělal se i facelift. Tak

jj dělal se i facelift. Tak jasně vypadá líp, ale můžeš si na facelift předělat.
Ještě před dvěma lety co jsem viděl inzeráty se Longy prodávaly jeté za 700tisíc. Teď za 250tis to je slušné.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Anonym

ahoj, ja longa mam. pokud mas

ahoj, ja longa mam. pokud mas zajem nabizim par informaci a pripadne i nafoceni. jsem z prahy.

Obrázek uživatele Ladik

Čauves, jo mrknu na to, dík.

Čauves, jo mrknu na to, dík. Montáž byla rychlá, žádna komplikace, cca za 2 hodinky v klidku. Jen musím ještě na sbíhavost, zatim sem si to udělal jen tak zběžně na tyčku. No ale včera jsem dával snížený pružiny a octa leží na bříšku. akorat vzadu se mi to až tak nelíbí tak simusim ještě udělat podložky pod ty pružiny a tak o 2cm ji přizvednout, pak budu spokojenej, zkusim to ještě teďko vyfotit a večer se pokusim ti to poslat

Obrázek uživatele Zabiak

Nechceš se regnout a založit

Nechceš se regnout a založit si téma o tvé octě? Já bych se taky na fotky podíval.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Ladik

Já bych rád, ale mam nějakou

Já bych rád, ale mam nějakou nejpomalejší verzy netu a sem rád když odešlu fotku z mobilu, poslat třeba 6 fotek z fotaku je pro něj nepředstavitelnej problém. To mam možnost jen o víkendy když sem u přítelkyně no a to mam zas jiný starosti ( jo řidič náklaďáku ten tvrdej chleba má), ale pokusím se, rád bych se o tu mojí ocetku podělil s váma.

Obrázek uživatele libodi

No jasně souhlas zaregistruj

No jasně souhlas zaregistruj se.....pořit lepší net a pošli víc fotek :)

Obrázek uživatele Josef

Take se

Take se pridavam.......zaregistruj se a pochlub se svoji kraskou.

Obrázek uživatele libodi

Jednu fotku mi Ladik poslal

Jednu fotku mi Ladik poslal na mail ale bez jeho souhlasu ji sem dávat nebudu....ale věřím že se přidá k nám do party

Obrázek uživatele Ladik

Ta fotka co sem ti poslal by

Ta fotka co sem ti poslal by tu byla spíš pro ostudu v ty kvalitě... ale je pravda že je to jediná kterou mám na 17 alu, ted už mám všechny na 15 zimních..

Obrázek uživatele Zabiak

Nejhorší řidiči jezdí v Audi

Nejhorší řidiči jezdí v Audi a BMW, ukázala statistika

>>Číst dále<<

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Škoda Fabia RS je v TOP5

Škoda Fabia RS je v TOP5 nejvíce kradených modelů v Německu

http://news.auto.cz/aktuality/skoda-fabia-rs-v-top5-nejvice-kradenych-mo...

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Shell V-Power Diesel s GTL

http://www.shell.com/home/Framework?siteId=cz-cz&FC2=/cz-cz/html/iwgen/l...
Doporučuji vyskoušet, já osobně po dnešku přecházím na toto palivo.

Obrázek uživatele Ladik

Tak to hodně štěstí, 5 let

Tak to hodně štěstí, 5 let sem dělal u shellu a osobně už tam netankuju ani benzín, jestli se dostaneš na stránky benziny, prečti si prezentaci tam, shell teď prohrál na plný čáře s naftama, je lepší teď tankovat u benziny vervu diesel s větším cetanovým číslem, a ještě lepší je Aral ultimate diesel, je čirá jak voda, taky sem tomu nevěřil, ale fakt funguje, nekecám kraviny, teď každej rok najedu tak 150tis km jen s dieselovejma autama, jak kamion, dodávka, osobák, po Evropě, takže vyzkoušeno. Shell hraje jen reklamu, vím jak je to u stáčení a následnym doplňováním aditiv atd.. drahá nefungující nafta... ale klidně tankuj a povíme si to třeba za rok...

Obrázek uživatele Petr G.

Jo o tom vím,taky jsem u

Jo o tom vím,taky jsem u Shellky dlouhou dobu netankoval,pred tím jsem měl 1.6ku a tankoval jsem u beziny. Ale včera jsem to jen z prdele zkusil ten V-power, a kacj nebo nekecaj, ja ten rozdíl poznal hned,a to je pro mě určující. Motor ožil, zlepšila se reakce na plyn, i dynamické zrychleni je výrazně lepší. To jestli to čistí nebo co to tam píšou,nevím. Ale podobně jako V-Power Racing je tato nafta lepší než obyčejná. Zdravím.

Obrázek uživatele Ladik

Tak to zas jako určitě, lepší

Tak to zas jako určitě, lepší než obyč bude, ale jde o to za jakou cenu, nevím kde jinak tankuješ, ale zkus třeba obyčejnou naftu u agipu anebo aralu, třeba budeš překvapenej že na obyč to jezdí stejně jako u shellu na VPD. To VPD je normální nafta, akorát že při stáčení do cisteren tam dají aditiva, občas se ale stane že ho tam nedaj... a pak se to u pumpy ředí a ředí...

Obrázek uživatele Petr G.

No ja doted tankoval naftu v

No ja doted tankoval naftu v Tesco benzince. Taky kdovi co tam maj za sračky, a po natankování té premiove nafty se to zlepšilo. I to je možné :-). Ale pravda 29.40 za litr VPD oproti 24.80 u Tesco pumpy je rozdil

Obrázek uživatele Ladik

No tak to sis mohl rovnou v

No tak to sis mohl rovnou v tescu koupit slunečnicovej olej za 16 kč a lejt ho do nádrže... To ať natankuješ kdekoliv jinde tak ti auto pojede líp než od tesca!! Tesco pumpa udělá z tvého libového TDI prorostlý SDI...Ale je to na tobě, jen tak sem hodil moje poznatky

Obrázek uživatele Petr G.

http://www.autoweb.cz/autoweb

http://www.autoweb.cz/autoweb-tv/skoda-octavia-rs/videos.html?id=333

upřimě řečeno souhlasím z jeho názory.

Obrázek uživatele Zabiak

Nevím, RSo si nehraje na

Nevím, RSo si nehraje na nějakého sporťáka. A už vůbec se nechce rovnat z Focusem RS. Všechno to co říkal je všeobecně známé.
Je fakt, že se to mohlo jmenovat Octavia Sport. Ale není to fuk?

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Jo asi to je jedno :) Ja

Jo asi to je jedno :) Ja osobně Rs nikdy nebudu kupovat,raději půjdu do LaK ;).

Obrázek uživatele Petr

Předchozí RS takhle

Předchozí RS takhle nesetřeli,nebo snad jo?
Tady je jedna,nechcete někdo?
http://www.aukro.cz/item793181371_otomoto_skoda_octavia_ii_rs_2_0_147_kw...

Obrázek uživatele Petr G.

Heh oni ti novináři tesutji

Heh oni ti novináři tesutji auta typu Ford Focus ST, Subaru Imprezu, Lancer Evo, atd atd, potom sednou do RS a zacnou o nem klabosit ,že he to "jen" rychlá octávka....jak kdyby my občejní smrtelníci měli možnost koupit si něco "sportovnějšího" Pry rychla na rovinkach,ale v zatáčkach si označení RS nezassloží. To jak tam říka že Rs ale bez Rs znáčku mě překvapilo.

Obrázek uživatele Anonym

no já s ním na jednu stránku

no já s ním na jednu stránku souhlasím ale na tu druhou bych byl vůbec šťastnej kdybych mohlo vyměnit 75kw za 132kw :-D

Obrázek uživatele Anonym

http://www.autobazar.cz/inzer

Obrázek uživatele Petr G.

Udělám si trochu

Udělám si trochu reklamu,patří to možna spíše do bazaru ale dám to sem,doufáme ře to nebude vadit :).

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/skoda/octavia/7682898

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení