Hospoda: Obecná diskuze - CHAT

Hospoda.jpg

Dejte si tu jedno s námi. Pokec...

Obrázek uživatele Mirek.M.

denní svícení

PORADÍ NĚKDO?
Mám prozbu...potřeboval bych zapojit LED světla na denní svícení bez relátka,mám fabouše r.v.94.Jde to nějak pořešit?Děkuji za radu, nebo za plánek zapojení.Z pozdravem Mirek .M.

Obrázek uživatele Petr G.

Zdřejmě v poslední dekádě

Zdřejmě v poslední dekádě příštího roku má být ukončená sériova výroba Skody Octávie první řady,tak uvidíme co na tom bude pravdy. Přidal jsem nové fotky opravené okty ještě stále neni komplet hotová ale finišuje se na ni :)

Obrázek uživatele Zabiak

jj je to fakt, konec tourky

jj je to fakt, konec tourky se blíží. Ale prý bude nástupce.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

Tak jsem byl dneska na

Tak jsem byl dneska na policajtech,před časem mi přišly od nich dva pozdravy.Projednávání obou přestupků se spojilo v jedno,tak pokuta místo 1000+2500 ,,pouze 2500" ale přijdu o 5 bodů :-(

Obrázek uživatele Anonym

Auto-Flexter SE Teplice

Varuju všechny, co dávají nebo chtějí dát do autobazaru Auto-Flexter Teplice do komise své auto!!!!! Z vlstní zkušenosti vím, že auto vám prodají, ale peníze uvidíte min. za 2-3 měsíce!!! Budou vám tvrdit, že auto je leasovaný, ale není a nebylo. Veškeré peníze si vezme RÁDOBY majitel firmy a utratí je. Nacpe je do svého baráku a do drog, na kterých je těžce závislý!!!

Obrázek uživatele Jiří Vacek

reakce

...Jsem majitel auto-flexter. Apeluji na normální lidi, že anonimům nebudou naslouchat a nechápu provozovatele těchto stránek, že jim dává vůbec prostor. Jedná se jasně o poškozování dobrého jména firmy a mohu všechny uklidnit, že tuto kauzu řeší již orgány činné v trestním řízení a o výsledku budu informovat na svých stránkách, potažmo v jiných médiích...Jiří Vacek

Obrázek uživatele Anonym

aaa

aaa

Obrázek uživatele wacca

odpověď frajerovi-ce

.....kdopak se mi nemůže podívat do očí že musí psát anonym?Kdyby si pisatel tohoto anonymu byl jistý svým tvrzením tak by se pod tuto špinavou pomluvu podepsal.Co asi v životě dokázal autor?

S přátelským pozdravem

Jiří Vacek majitel Autoflexter SE

Obrázek uživatele miro

takové

takové obvinění????????????????
proč anonymně???????????

Obrázek uživatele "Zakaznik"

Na Vacka jsem podal trestni

Na Vacka jsem podal trestni oznameni... Jsem zvedavej, jak to dopadne. Asi by spis pomohli ukacka...

Obrázek uživatele Petr

Tak jsem byl na veteránech na

Tak jsem byl na veteránech na Zbraslavi.Nádhera,fotky časem dodám.Jediný,co mne mrzí je,že jsem nestihl vyfotit Mustanga asi GT 500.Něco jako měl Cage ve filmu 60 sekund.To byla ještě větší nádhera než ten kabriolet o kterém jsem psal nedávno.A ten zvuk,kurva to byla síla.
http://www.novinky.cz/zena/178190-s-kapesni-toaletou-se-vyhnete-pachnouc...

Obrázek uživatele Zabiak

Proč se tak snadno u nás

Proč se tak snadno u nás kradou auta?
Koukněte se na toto: http://www.ct24.cz/vysilani/2009/08/27/1096898594-209411000370827-22:30-...

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Ten model RC je hodně

Ten model RC je hodně povedenej, ale taky hoodně drahej :-)

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

V sobotu bude na Zbraslavi

V sobotu bude na Zbraslavi závod veteránů.
Video s drogama za volantem je dobrý.Mě dostal nejvíc alkohol :-)
http://www.sauto.cz/katalog-vozidel/3778-porsche-356/informace

Obrázek uživatele Petr

http://www.novinky.cz/krimi/1

http://www.novinky.cz/krimi/177598-tyranemu-manzelovi-zena-hrozila-kastr...
Na tu RS jsem koukal přímo v tom bazaru a asi bych do toho nešel.Nárazník nesedí přesně na blatník a ani obě blikny.Tak mám obavy,že jsou hnuté podběhy,ale možná se pletu.
P.S. až se mi podaří připojit telefon k PC(nějak to zlobí) tak pošlu fotky ze škodováckýho muzea.
http://www.sauto.cz/katalog-vozidel/943-chevrolet-corvette/informace

Obrázek uživatele ciny

TAPECY ve dverich

hele pro zmenu me napadlo co tu latku uprostred tapecu nastrikat nejakym sprejem na latku???
Vyzkousel to nekdo??
Já jestli to neni uplná hovadina:D:D :)

Obrázek uživatele Zabiak

To RSo je super za ty prachy

To RSo je super za ty prachy dát do dohromady by nebyl problém. Akorát ta palubka by se blbě sháněla a bag spolujezdce.

To video je teda humus to jsem vidět nemusel.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

Kdybych tam viděl značky,tak

Kdybych tam viděl značky,tak bych zpomalil :-(

Obrázek uživatele Petr

Tak jsem si dneska na poště

Tak jsem si dneska na poště vyzvedl dva pozdravy od Městské policie.Dvě měření na Jižní spojce minutu po sobě,96 a 101 km/h.Tak to bude zajímavý :-(((
http://www.sauto.cz/katalog-vozidel/3620-peugeot-les-city-toys-bobslid/i...

Obrázek uživatele gismo

Rychlost na jizni spojce

Jestli si jel z Centra smer Cerny most, tak je tam jeden dlouhy mereny usek obsahujici 4 kamery, cize 3x mereny usek. Driv byly jen dva, ale spojili to mezi sebou. Cize je pravdepodobne ze to mas odsud..

Obrázek uživatele Katom

oni tam měli značky že měří a

oni tam měli značky že měří a ty jsi nezpomalil jo?

Obrázek uživatele Petr G.

Úpřimnou soustrast,mě čeká 2

Úpřimnou soustrast,mě čeká 2 záři výsclech u dopraváků že jsem asi někde neco vyvedl. Od doby co mám to nový auto se mi lepí smůla na paty.. :( tak pevné nervy ;)

Obrázek uživatele Zabiak

Bomba 107lidí online.

Bomba 107lidí online.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

Tak jsem minulý pátek byl ve

Tak jsem minulý pátek byl ve škodováckým muzeu,moc hezký věci tam byly.Chtěl jsem si tam vzít sportovní motor do O1 asi 174 Kw,ale nevešel se mi do kapsy :-D
Taky jsem viděl jet Mustanga kabriolet z 60-tých let.Chlap s manželkou a dvěmi asi 20-ti letými dcerami.Kdyby tam zastavil a řekl mi,že si můžu vzít co chci,přesto že maminka i dcerušky vypadaly dost dobře,vzal bych toho Mustanga.
Možná je to debilní otázka,ale šlo by mít v autě dvě ŘJ(jednu normální a druhou čipnutou) a přepínat mezi nima?

Obrázek uživatele moderatortomas

Přepínání chipu...

Ahoj, tohle je možný, nabízí to spousta firem cca za 10-12 .000 a ty si přepínáš dle potřeby, buď na upravený sw, nebo na sériový...

Obrázek uživatele gismo

tak to celkem cumim. :D na

tak to celkem cumim. :D na jednech milovicich (asi 3 roky zpet) hlasil majitel ze sou na tom upravy za par mega :D

Obrázek uživatele shotik

koupe octavia I

chtel jsem se jeom zetat . neni ta cena nejak hodne nizsko ? mel bych zajem koupit nejakou octavku tak me napadlo ejstli ji nekdo treba nevidel v tom bazaru nebo tak

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/skoda/octavia/7441729

pripadne kontakt na icq 422236883

sem nechodim moc

Obrázek uživatele ciny

zadni plato na jednickovou octavii

nemate nekdo prebytecny plato ?? :)

Obrázek uživatele Radim Pytas

automatické vytahnutí oken

Ahoj chtěl jsem vás všechny poprosit o radu mam octavku z roku 01 na dalku odemikanou ale kdyz ji zamknu nevyjedou mi okynka nahoru az kdyz tam soupnu klíček a podržim ho na zamčený poloze

tak bych chtěl prosit jestli jste to někdo nevyráběl nebo nevíte jak se to dělá už jsem to viděl na dost autech ale nevim jestli to není origo už ze škodovky

Obrázek uživatele Jimmi

okna

Ahoj, řešil jsem to samé s těmi okny a bylo mi v servisu řečeno že to půjde s novější konfortkou, tak jsem se na to vykašlal. Ale určitě se dá sehnat někde na foru a vyměnit.

Obrázek uživatele gismo

tak nejen novejsi, ale asi i

tak nejen novejsi, ale asi i starsi :) mam OI rv 97 a komfortka mi okna zavira po zamceni dalkou. Podle me to bude vybavou vozu...

Obrázek uživatele Stangi

okna..

Ja som to tiež nemal ale keď sa ma pokúsil niekto po týždni ukradnúť auto tak som si dal spraviť METU u Valouška a tam mi urobili rovno aj to vytahovanie okien po zamknutí.

Obrázek uživatele gismo

komfortka vada

Ono komfortka ma jedno riziko a to je prave moznost vykradeni auta. Me se do auta 2x vloupali pres komfortku. Pomoci ktery si otevreli okna. Cize aktualne mam zaslepeny a odpojeny zamky auta :D.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení