Hospoda: Obecná diskuze - CHAT

Hospoda.jpg

Dejte si tu jedno s námi. Pokec...

Obrázek uživatele Zabiak

Konečně. Takhle se na ně musí

Konečně. Takhle se na ně musí hajzly německý: http://www.novinky.cz/domaci/171069-za-kontroly-ceskych-ridicu-v-nemecke...

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele bulgarianmonkey

DDR

Jen aby to tak skutečně bylo,ty německý vyžírky by to potřebovaly jako prase drbání. Sám jsem toho byl svědkem, auto mi zkontrolovaly tak, že mi nezůstala jediná věc na místě. Vysypaly mi lékarničku do kufru, prohledaly všechny kaslíky, odlouply tapec ze jak tam strkaly drát kterám prohledávaly prostor ve dveřích.. Jelikož jsem jel na otočku jen do Cottbusu vyzvednout známého měl jsem sebou jen pár euro a pak cz koruny, nechtěly mě pustit z důvodu malé hotovosti.

Obrázek uživatele MEJLA´

dotaz

Zdravím škodováky. Kluci potřeboval bych radu,chci dávat na Octavii 99´ zadní světla z Pasatu. Ale nevím typ,je to B5 ???
Díky za rady,pište prosím na email. Zdar

Obrázek uživatele Zabiak

Já bych řekl, že ty co myslíš

Já bych řekl, že ty co myslíš jsou z B5.5 respektive z faceliftu: http://static.autoweb.cz/photo/thumb/23759_620x0x85.jpg . Už jsem je na Octavii viděl.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Joey

svetla

Ano B5 sedi k rocniku, ale nejsem si jist jestli to nebude treba trochu poupravit.......pokud to nekdo vi, taky se rad priucim

Obrázek uživatele Zabiak

Tak to je hustý, film

Tak to je hustý, film Nezvratný osud jsem viděl :-) Ta slovenka co si přebukovala letenku teď musí mít hodně nahnáno.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

http://www.sauto.cz/detail-vo

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/mg/ostatni/6846204
Tak pánové,v tomhle typu auta jsem seděl.Přestože je to nízký jak svině,bez problémů jsem se tam vešel(1,87 m.),spouta místa pro nohy i nad hlavou.Vešel se tam i můj šéf a ten má 2 metry.Tachometr to má v mílích a díky tomu jsem si vzpoměl na jeden starší žážitek.Měl jsem od kámoše půjčenýho Forda.Jedu si takhle po Praze a říkám si,že na 80 km/h to jede dost rychle.No a ono to nebylo v km,ale v mílích. :-D

Obrázek uživatele Zabiak

Krásnej kousek. Něco takového

Krásnej kousek. Něco takového bych bral. Akorát těch peněz.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Tak opraveno. Ty jsi totiž

Tak opraveno. Ty jsi totiž zatrhl jedno tlačítko sledovat typ obsahu, když jsem to testoval. A tohle tlačítko jsem nakonec zakázal a dal tam jiné. Takže ti to nešlo odtrhnout. Teď už by ti to nemělo chodit.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele JoeFreemaN

zdravím všechny, po dlouhé

zdravím všechny, po dlouhé době jsem zase tady, autora chválím za stránky ale ne za komunikaci prostřednictvím mailu. Tak dám dotaz sem.... prolezl jsem nastavení mého účtu jak jen to šlo a omlouvám se za tento příspěvek ale je to nutné, pořád mi chodí na mail novinky atd. z tohoto serveru, nikde jsem nenašel jak to zrušit, ikdyž jak říkám prolezl jsem snad všechno, můžete mi někdo poradit jak to vypnout, aby už mi na mail nic nechodilo? Co jsem mohl tak jsem odškrtnul ale stále chodí všechno i upozornění na nový komentáře, děkuji za odpovědi

Obrázek uživatele Zabiak

jj maily se mi hromadí. Mám

jj maily se mi hromadí. Mám zkouškové takže moc není čas.
Z jaké sekce ti to chodí? Tam by to mělo jít odškrtnout.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Nenašel by se prosím někdo,

Nenašel by se prosím někdo, kdo je aspoň trošku internetově zdatný. A nepomohl by mi přendat některé články na tento nový web?

Sekce na starém webu mají každá až70 článků. A nějak to není v mých silách. :-(
To sem všechno dostat.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Sodan

Výpomoc

Zdar, tak jsem se konečně zaregistroval...

Jestli chceš pomoct s migrací, rád pomůžu. Sám provozuji web na drupalu a něco málo o tom už vím...

Neříkám že stále, ale občas mám trochu času, kteý bych tomu moh věnovat.

Tak jestli chceš, tak napiš na email.

Obrázek uživatele Petr G.

Octavia WRC

Pěkné video o jedné z nejsilnějších Octávii které se vyráběly

http://www.youtube.com/watch?v=95IXE8Ri14I&feature=fvw

Pro mě osobně díky tomu má jedničková octávie stále své kouzlo...

Obrázek uživatele Zabiak

Tohle, když tak můžeš

Tohle, když tak můžeš přidávat do sekce Vaše články jako Příspěvek do blogu. Jen vložíš do políčka kód videa co najdeš na té stránce u políčka Vložit. A je to hezčí. :-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Jede z Vás někdo na Autosalon

Jede z Vás někdo na Autosalon Brno?

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Katom

Jo já jedeu v neděli,je tam

Jo já jedeu v neděli,je tam vstupný zdarma,když předložíš na braně klíče škoda

Obrázek uživatele Zabiak

Hustý, škoda že to mám tak

Hustý, škoda že to mám tak daleko.
Neposla bys mi pak prosím nějaké foto? Já bych to dal do galerie.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Mirek

A mysliš že by se do dalo

A mysliš že by se do dalo nejak ten interval zdelsi¨t??

Obrázek uživatele Zabiak

Nevím eletrika není můj

Nevím eletrika není můj kamarád

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Možná vám přijde článek o

Možná vám přijde článek o rekordmance povědomí, je to tak. Rozhodl jsem se ty nejúspěšnější články při přidávání na nový web zrecyklovat. A tohle je jeden z nich.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Mirek

Zdravim chtel jsem se zeptat

Zdravim chtel jsem se zeptat slo by nejak nastavit do dalkače stahovani oken je to velky problem??a jak by se do dalo udelat diky moc za rady...Jinak nove stranky nemaji chybu:-)

Obrázek uživatele Jimmi

Já to zkoušel nastavit přes

Já to zkoušel nastavit přes VAG na svojí octě a nešlo to, snad na novějších konfortkách to půjde?

Obrázek uživatele Zabiak

To by mě taky zajímalo. Čistě

To by mě taky zajímalo. Čistě teoreticky okna se ti stáhnou, když odemykací sygnál je delší než tuším 5s. Takže pokud by jsi měl další čudlík, který by ti tam poslal odemykací signál na delší dobu tak by to mohlo fungovat.

Díky za pochvalu. :-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Anonym

Takový pěkný stránky!!!! A

Takový pěkný stránky!!!! A občas jsou zkaženy blbostma o nákým landoj.. nechápu... fakt fajn stránky který sleduju skoro každý den... a nevim když zadam skodaoctavia.cz proc na me vybafne landa... co to je? to je jak kdybych zadal landa.cz a vybafla na mě octávka.... admin: nezlob se.. ale musel sem to napsat.. snad to pochopíš...

Obrázek uživatele Zabiak

Já vím, že se to sem

Já vím, že se to sem absolutně nehodí. Ale já jsem jeho velký fanda a proto ho podporuji aspoň tímto.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Vytvořil jsem na technické

Vytvořil jsem na technické dotazy speciélní téma. Takže se můžete ptát tam. Aby se tu vaše dotazy nestrácely mezi kecama :-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Mira se

chip

Nazdar, jen dotaz šla by čipnout benzínová 55kw? S naftou mam skušenost, ale nevím co benzín. Dík

Obrázek uživatele Zabiak

Čipnout jde, ale moc ti to

Čipnout jde, ale moc ti to nepřidá cca 6Kw. Asi bych se na to vyprdl.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele minerko

olej

moja octavka zacala papkat olej a neviem kade ,

Obrázek uživatele Zabiak

Přemýšlím jak ještě vylepšit

Přemýšlím jak ještě vylepšit tyhle stránky. Aby se zvýšila návštěvnost. Máte někdo nějaké nápady a náměty?
Co zde udělat?

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

Oprava

Tak dneska auto převezeno do servisu na opravu +- tři týdny
btw tyhle kolesa tam dávám:

http://www.e-pneumatiky.cz/aez-xylo-7x17-5x100-et38-titanovy-lesk.html?i...

Víc info až po opravě. zdar

Obrázek uživatele Zabiak

Pěkný koláče. To je docela

Pěkný koláče. To je docela dost 3týndy.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Pavel

ŠKODA OCTAVIA RS

Docela pěkná reportáž na www.autotelevize.cz

Obrázek uživatele Zabiak

jj viděl jsem. A ještě tam

jj viděl jsem. A ještě tam mají Scouta.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Takže teď konečně funguje

Takže teď konečně funguje nová funkce těchto stránek. Upozornění na odpověď v diskuzi. Protože je zde hodně článků ve, kterých se můžete na něco dotazovat. Tak aby jste věděli o odpovědi.
Pod každým článkem je tlačítko:
Upozornění do e-mailu na něj klikněte a zatrhněte si: Sledovat změny a nové komentáře na této stránce.
A pokud vám někdo ve vámi sledované diskuzi odpoví dostanete na svůj email zprávu, která vás na to upozorní.
Toto je funkce pro registrované uživatele takže pokud jste se ještě neregistrovali hůrá do toho.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Funguje to jen v diskuzi pod

Funguje to jen v diskuzi pod článkem. V této knize to nejde zatím nevím proč.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Tomáš

Oktávka padá do nouzáku

Dobrý den, měl bych dotaz. Koupil, jsem oktávku v kombiku rv2001 (1.9TDI 66kw) a asi po 14 dnech mě začala pří jízdě padat do nouzového režimu, nevymáčknu z toho víc jak 130 a to už je horko těžko .Auto nejede, je líný. Je po kompletní výměně rozvodů. Diagnostka hlásí : Chyb řídící jednotky - zkrat na kostru. Děkuji za případné rady.

Obrázek uživatele kvak

Odpověď

A co "váha vzduchu",to se mi zdá přijatelnější než řídicí jednotka.

Obrázek uživatele Tomáš

váha vzduchu v pořádku,

váha vzduchu v pořádku, testovala se na diagnostice.

Obrázek uživatele Anonym

A co tak čidlo tlaku vzduchu

A co tak čidlo tlaku vzduchu v sacom potruby. Mám ten istý model a mal som ten istý problém

Obrázek uživatele Zabiak

Tohle je taky zajímavé:

Octavia Combi 1,9TDi.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení