Vstřik PD, nový, repase atd.

Ahoj, chtěl by jsem se zeptat kdo z Vás již měnil vstřik PD na octavii.
Mám octavii r.v.: 2007 2.0TDi 103kw, mám najeto 286 000km a asi mě odešel vstřik. Auto při mírné zátěži pocukávalo a PC zobrazil EMISE DO DÍLNY. V servise mě řekli že je špatný vstřik na 4válci, orig. stojí 18 000kč :( a po známosti mě to vyšlo na 9 500kč i tak je to fůra peněz.
Má tedy někdo zkušenosti s repasem vstřiku PD ?, či dá se někde sehnat levněji?.

Problém je v tom že auto mě občas při mírné zátěži pocukává i nadále :(, diagnostika již ale nic neodhalila.

Obrázek uživatele agilive

tvl to je hotovo to je právě

tvl to je hotovo to je právě ono tohle nejsou vozy pro obyč člověka i na firmu je toho až do prdele...........levnějš ??? to těžko......

Obrázek uživatele anril

Ahoj tak dávám info co jsem

Ahoj tak dávám info co jsem zjistil.
REPAS VSTŘIKŮ PD většinou tam odejde elektronika a jedna firma ji dává novou za cca 4000kč.
Jinak pocukávání jsem vyřešil odpojením baterie na par dní (cca30 hodin) po smazání jednotky která se dokáže učit podle stylu řidiče. Poradil mě to jeden pán ze servisu škoda již to necuká a navíc i klesla spotřeba, původně jsem tomu nevěřil a čekal na několik tankování, předtím jsem jezdil za 5,8l/100km teď 5,3 :) na to že je to 2.0TDi :) super :)

Obrázek uživatele agilive

Tak to jo to je pěkný... mě

Tak to jo to je pěkný... mě stalo něco podobnýho ale všiml jsem si toho až déle odpojil jsem baterii kvůli výměně pojistkové skříně a potom mi taky přišlo že to líp jede a žere to míň je to asi pravda.....

Obrázek uživatele jeavy

Ahoj, měl jsem problém s BKD

Ahoj,

měl jsem problém s BKD motorem (Škoda Octavia TDI 2,0, 103 kW), pocukával. Doporučuji se obrátit na http://race.dieselpower.cz. Jedná se podfukování vstřiků, celá oprava (včetně vyčištění ultrazvukem a přefrézování sedel vstřiků na hlavě motoru) mě stála 10.000 Kč + DPH. V jiných servisech mě strašili s nutností vyměnit vstřiky (jeden cca 18 - 25 tis. Kč). Auto jezdí jako nové a už mi necuká.

Obrázek uživatele xrobine

Ahoj, měl bych dotaz.

Ahoj, měl bych dotaz. Potřebuju kvalitní repas vstřiků u Ford Mondeo 2.0 TDCi v okolí Uherskýho Hradiště. Má někdo zkušenost s touhle firmou http://www.repasvstriku.cz/ nebo jakejkoli tip? Nechtěl sem zakládat nový téma, tak snad si toho někdo všimne, díky.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Přihlášení