Nehoda

Škoda Octavia

„Nehoda se odehrála při vjezdu do obce Uhelná. Mladík s vozem značky Škoda Octavia na rovném úseku vyjel mimo silnici a několikrát narazil do břehu příkopu. Poté se vůz vymrštil do vzduchu, přeletěl plot a narazil do štítu rodinného domu. Po nárazu vůz dopadl na zem,“ řekla Právu v pátek policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Jeseníku, dobrovolní hasiči z Javorníku a polští hasiči z Paczkówa. „Hasiči řidiče, který zůstal zaklíněný v autě, vyprostili a resuscitovali, bohužel marně,“ sdělila Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Vše nasvědčuje tomu, že vůz jel příliš rychle. Nicméně příčina tragické události nehody je dosud předmětem šetření. „Vůz byl z důvodu dalšího zkoumání na místě zajištěn. Celková škoda je odhadována na zhruba 150 tisíc korun,“ dodala policejní mluvčí.

Obrázek uživatele Zabiak

Z diskuze: "Myslím, že měl

Z diskuze:

"Myslím, že měl 1.9 tdičko, ono na tý 3.5km dlouhý rovince to vytáhnete na 170-180 jedna dvě ... Byl to dobrovolnej hasič, nedaleko se stala bouračka, ke který měli hasiči výjezd. Seděl v hospodě a prý už tam pomalu při oslavach uspesne maturity ležel na stole. Pak chtěl jet k té nehodě s hasičským sborem, ale ti ho s sebou nevzali. Bohužel se k nehodě vydal na vlastní pěst a takto to dopadlo "

Octavia Combi 1,9TDi.

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Nejnovější fotografie:

  • Škoda Octavia
  • Škoda Superb facelift 2019

Srovnejte si povinné ručení i havarijní pojistku online na jednom místě a ušetřete tisíce!

Kvalitní autokamery můžete zakoupit v eshopu CEL-TEC.cz

Luxusní nemovitosti Praha FARAON reality

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy