Máme pro vás soutěž!

COYOTE Cockpit spray Vanilka

Spolu s internetovým obchodem www.autodily-na-skodu.cz jsme pro vás připravili soutěž o dárkový balíček kosmetiky v hodnotě 500 Kč.

Balíček obsahuje: COYOTE Aktivní čistič plastů interiéru 300 ml, COYOTE Cockpit spray Vanilka 400ml, COYOTE Čistič disků kol Trigger 500 ml, Wunderbaum vonný stromeček Vanillaroma, TEMPO Autošampon (s voskem) 300ml, Mycí houba XL. Vše od kvalitních výrobců COYOTE a TEMPO.

https://www.autodily-na-skodu.cz/Darkovy-balicek-autokosmetiky-d12420.htm

Jak balíček vyhrát?
1.Dejte LIKE stránce Autodíly-na-škodu.cz
https://www.facebook.com/Autodily-na-skoducz-172047336238184/
2.Napište do komentáře u jejich příspěvku SOUTĚŽ, proč právě vy byste měli tento balíček vyhrát? V kreativitě a vtipnosti se meze nekladou :-)
3. Komentář s největším počtem "to se mi líbí" automaticky tento balíček vyhrává.
4. 22.3 2018 v 00:01 soutěž končí, obchod Autodíly-na-škodu.cz se s výhercem na FB spojí a požádá o adresu k zaslání výhry.

Obchod Autodíly-na-škodu.cz je specializovaný obchod na autodíly Škoda. Nabízí jak originální díly Škoda, tak levné dovozové značky. Kromě autodílů nabízí také speciální nářadí pro opravy vozidel, tažné zařízení, autodoplňky a příslušenství. Za zmíňku stojí určitě také jejich online podpora, poradenství a vlastní blog. Jejich slogan "s námi mít vůz Škoda, se vyplatí" je tak určitě na místě :-)

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Nejnovější fotografie:

  • Škoda Kamiq RS
  • Škoda Octavia

Srovnejte si povinné ručení i havarijní pojistku online na jednom místě a ušetřete tisíce!

Kvalitní autokamery můžete zakoupit v eshopu CEL-TEC.cz

Luxusní nemovitosti Praha FARAON reality

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení