Akce: Fabia Combi je teď jen o 5tisíc dražší než Fabia hatchback

Fabia Combi
ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MODELU FABIA COMBI

Škoda Auto přichází v rámci podzimní nabídky s cenovým zvýhodněním modelu Fabia Combi . Nová akční cena modelu Fabia Combi je nyní takřka totožná jako v případě vozu Fabia hatchback . Cenový rozdíl nejprodávanějšího rodinného kombi v ČR činí v porovnání s provedením hatchback nyní pouze 5.000,- Kč a to ve všech výbavových verzích.

Nová Škoda Fabia Combi Classic s úsporným tříválcovým motorem 1,2 HTP/44 kW s pětistupňovou manuální převodovkou začíná na 224.900,- Kč. Součástí základní výbavy je mj. ABS včetně MSR, 4 airbagy, tónovaná skla a signalizace nezapnutého pásu řidiče. Nahrazení rezervního kola sadou na opravu pneumatik se pozitivně promítnulo do snížení pohotovostní hmotnosti vozu resp. spotřeby paliva. Zvýšila se hodnota objemu zavazadlového prostoru, nyní nabízí maximální objem 1 485 litrů, za nesklopenými opěradly zadních sedadel pak 505 l.

Zákazníci mají dále možnost rozšířit výbavu vozu o položky balíčku PLUS za cenu 10.000,- Kč. Paket PLUS obsahuje klimatizaci Climatic s automatickou regulací a kombifiltrem a centrální zamykání v celkové hodnotě 40.000,- Kč. Cena modelu Fabia Combi Classic Plus činí 234.900,- Kč.
„Cenovým zvýhodněním karosářských verzí Combi se snažíme vyjít vstříc především našim zákazníkům. Signály z trhu nám ukazují, že zájem o provedení typu Combi má stále vzrůstající tendenci“, říká Jan Hurt, vedoucí prodeje značky Škoda pro střední Evropu. „Fabia Combi nabízí nejdelší zavazadlový prostor ve svém segmentu – mezi pátými dveřmi a opěradly zadních sedadel je vzdálenost 959 mm. Nabídka prostoru je velkorysá i při zachování kompaktních vnějších rozměrů. V segmentu malých vozů svými rozměry a přepravní kapacitou zcela jasně vede nad konkurenty, a poráží dokonce i některé vozy o třídu výše“, uzavírá Hurt.

Nabídku je možné využít u všech participujících obchodníků Škoda do odvolání. Bližší informace o stávajících akčních nabídkách vozů Škoda jsou k dispozici v autorizované prodejní síti vozů Škoda nebo na www.skoda-auto.cz .

Fabia Combi

Čtěte také:

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení