Příslušenství Škoda na letošní zimu!

Skoda Superb

Po mrazivé noci je na všech oknech námraza nebo dokonce led. Nastává pátrání po škrabce. Ne však majitelům vozů ŠKODA. Ty totiž mají standardně škrabku na led ve víčku palivové nádrže. Je tak vždy rychle po ruce.

Užitečná je i skládací lopata na sníh. Je vyrobena z hliníkové slitiny a lze ji rozložit na tři díly.

Při jízdě na zimní dovolenou lze lyže ve voze bezpečně a čistě uložit do praktického vaku na lyže. Modely Octavia a Superb navíc nabízí i praktický otvor v zadním opěradle, umožňující naložení delších předmětů do zavazadlového prostoru. Pokud by se lyže neměly přepravovat v interiéru, pomůže nosič lyží a snowboardů. Ten lze jednoduše namontovat na střešní ližiny. To platí i pro velký, uzamykatelný střešní box o objemu 380 l.

Aby zůstal zavazadlový prostor i po uložení mokrých lyžařských bot a lyží jako nový, nabízí ŠKODA pro všechny modely tvarově přesné koberce a vložky. Gumový koberec do zavazadlového prostoru svým tvarem přesně kopíruje půdorys zavazadlového prostoru a není jej tedy nutno nijak upevňovat. Při znečištění lze koberec prostě vyjmout a vyčistit.

Čistotu v zavazadlovém prostoru modelů kromě toho zajistí také oboustranný koberec. Jednu stranu tvoří textilní koberec, druhá strana je z materiálu odpuzujícího nečistoty a vodu. Z tohoto materiálu jsou i robustní a znečištění odolávající gumové koberce, nabízené do interiéru všech modelů značky ŠKODA.

Pro bezpečné podzimní a zimní cestování připravila ŠKODA pro všechny modelové řady atraktivní kompletní zimní kola a kvalitní zimní pneumatiky. Nabídka příslušenství zahrnuje také sadu obalů pro kompletní sadu kol pro čisté uskladnění kol a pneumatik. .

Pro extrémně zasněžené silnice jsou v nabídce sněhové řetězy s manuální fixací

Mimořádnou výhodu mají na kluzkém nebo neupraveném podkladu automobily s pohonem všech kol. ŠKODA v segmentu kompaktních vozů a vozů střední třídy disponuje jednou z nejatraktivnějších palet vozů s pohonem všech kol v Evropě. Nabídka vozů s pohonem 4×4 aktuálně zahrnuje devět modelů, resp. modelových variant: ŠKODA Octavia 4×4, ŠKODA Octavia Combi 4×4, ŠKODA Octavia RS 4×4, ŠKODA Octavia Combi RS 4×4, ŠKODA Octavia Scout, ŠKODA Yeti 4×4, ŠKODA Yeti Outdoor 4×4, ŠKODA Superb 4×4 a ŠKODA Superb Combi 4×4.

Příslušenství Škoda na letošní zimu!

Čtěte také:

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení