Témata kde jsou komentáře od uživatele Zabiak

Nadpis Odpovědíikona řazení Last Post
moje RSko 29 16/02/2012 - 09:45
Plynové vzpěry kapoty - montáž 29 25/02/2013 - 00:37
Whine OC 29 08/02/2014 - 23:22
Přestavba na facelift 28 02/03/2012 - 21:40
Nastříkání dekoru středového panelu 28 23/08/2018 - 20:39
Škoda Tour je zpět za 282.500,- Kč 28 04/10/2010 - 20:02
Dobrá rada: tuning vs. STK 28 25/03/2014 - 19:00
Moje Octavia 1.9 TDI 81 kW - EVO II 27 19/01/2022 - 14:53
Přepínač světel - změna podsvícení 27 01/03/2013 - 07:12
Výmena žhavících svíček 27 01/11/2013 - 19:25
Změna podsvícení automobilu - ovládání elektrických oken 27 25/02/2014 - 18:25
od koho chip ? 27 13/07/2011 - 23:16
Zahřáté to nestartuje 27 15/02/2017 - 10:12
Vysoka spotreba Škoda Octavia II Combi Elegance 1.9 TDI 77kw 27 09/06/2012 - 11:54
OCTAVIE 27 06/03/2012 - 20:55
Škoda Octavia II 1.9TDI PD 27 30/04/2011 - 15:42
Předělání klíče na vystřelovací 26 23/02/2020 - 10:50
Oprava / výměna brzdového spínače 26 05/04/2015 - 16:57
Interiérové světlo nezhasíná 26 05/08/2018 - 16:44
Pražský taxikář v octavii napadl řidiče mercedesu, ten na něj vytáhl meč 26 17/10/2010 - 17:11
Jaký je Váš motoristický sen? 26 24/06/2012 - 21:25
Jak sedi 16?A jak vypadaji? 26 22/07/2011 - 20:02
Tlumení kufru Vibraflexem 26 21/08/2018 - 20:30
Okta 1.6 74Kw 26 30/10/2011 - 16:59
Vystřlovací klíč - předfacelift 26 04/08/2011 - 18:14

Čtěte také:

Přihlášení