Hospoda: Obecná diskuze - CHAT

Hospoda.jpg

Dejte si tu jedno s námi. Pokec...

Obrázek uživatele brc.majkl

čauec, pánové jaká řadící

čauec, pánové jaká řadící páka pasuje na 1.6 facelift octavia? r.v. 12/2000. Myslím takový ty pěknější, jako chromový, z LaK etc
Díky

Obrázek uživatele minerko

no da sa jdine si radičky

no da sa jdine si radičky upraviť, ja mam radičku z carbonu ale prešla sustruhom a s malou dusickou som tam tu dieru nechal zvedcit a pasuje to super

Obrázek uživatele brc.majkl

parádní typ. A kdybych tu

parádní typ. A kdybych tu díru v řadící páce zvětšil?
to by šlo, nebo ne?

Obrázek uživatele Katom

jen si převrtal díru?já mám

jen si převrtal díru?já mám 1.6 55kw a taky by se mi líbila jiná řadička,ale moc jsem to nezkoumal,kdyžtak poraďte někdo prosím.

Obrázek uživatele Zabiak

Na 1,6ku toho moc bohužel

Na 1,6ku toho moc bohužel není. Prodávala, se přímo na ní jedna kožená s černou plaketkou, ale blbě se shání.
1,6ka má bohužel tlustý klacek. Takže to musí být řadička přímo pro ní.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr G.

re. Řadící páka

Tak tak :-) 1.6 má bohužel kulisu řazení s táhly a tudíž větší krček. Jinou než se prodává v originalním příslušenství určenou pro 1.6 tam nedáte. Mě osobně nezbylo nic jiného než tam dát koženou páku i s manžetou tak jak popsal zabiak. Ale vypadá pěkně :-)

Obrázek uživatele brc.majkl

Otázka, hledám barvu mého auta a název

Zdravím všechny spokojené oktávkáře. nazdar chlapi!
Mám otázku. Moje oktávečka je r.v. 12/2000 a chci kupovat přední nárazník RS. Borec ho má ve stříbrné bravě, kód neví. Tehdy jsem slyšel a dokonce i u zabijáka četl, že jeho barva auta je ŠEDÁ metalýza. Já mám hodně podobnou, bojím se, že stejnou. Dělal se v tomhle roce i jiná barva? než šedá metla?

popř. kod barvy je 9201, že?
Díkec za všechny odpovědi:-)

Obrázek uživatele Zabiak

Na Octaviích byla jenom jedna

Na Octaviích byla jenom jedna stříbrná. Takže nemůžeš šáhnout vedle.
Ale pravděpodobně to trošku bude znát protože je lak už přecijenom zestárlý.
Jako u mě. Ale jen pod určitým úhlem polhledu takže je to v pohodě.
Já jsem spokojený.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Anonym

Nevite co je paysec? Je na to

Nevite co je paysec? Je na to ted nejaka akce u hellomobile.

Obrázek uživatele Petr G.

Úpravy

Tak jsem dokončil přestavbu čumáku mé octavky. Se když tak jukněte.

Obrázek uživatele Petr

To není hustý,to je kurva

To není hustý,to je kurva nářez.

Obrázek uživatele Zabiak

To dost :-))

To dost :-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Hustý:

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele xlody

prosím o radu

Zdravím,mám dotaz ohledně denního svícení.Mám o1 rv 05.Je možné do světel namísto mlhovek,které nemám,vložit žárovku jen na denní svícení.Existuje tato možnost?Děkuji za odpověď
xlody

Obrázek uživatele Zabiak

Tato varianta funguje. Ale

Tato varianta funguje. Ale není legální.Ale znám několik lidí, který to používají bez problému.
Žárovku ani měnit nemusíte: http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/denniSviceni.htm .

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele xlody

jj,to je ono.dík

jj,to je ono.dík

Obrázek uživatele Petr G.

Pro všechny

Zdar máte-li v předních světlometech někdo modré diody, radím Vám dejte je pryč. Dostal jsem za to pokutu.....pomáhat a chránit.....buzerovat a otravovat....

Obrázek uživatele Novic2004

každý po svém

Nic proti ale zajímala by mě tvoje práce ... neznám žádnou práci v který si nemusíš plnit svoje povinosti, ono se dá tolerovat hodně věci ale vše má své meze. A pokud neznáš zákony hold musíš plati. :-)

Obrázek uživatele Petr G.

JO

Jasně a proto se policajti,kteří jedou proti mě v protisměru musí otočit na křižovatce a honit mě jak nějakeho nechcu říct koho. Aby mi pomohli nebo chránili nebo co... hlavně že projedu kolem dvou policejních hlídek a ani je nenapadne mě třeba zastavit....

Obrázek uživatele Novic2004

ne každá hlídka má zrovna

ne každá hlídka má zrovna takovou krizi s výsledností aby tě stavila, nicméně zákony sou od toho aby se dodržovali. a neznalost neomlouvá :-) případně pokud si to eště věděl ,že to tak být nemá tak eště hůř.

Obrázek uživatele Zabiak

jj za modré parkovačky je to

jj za modré parkovačky je to tutovka :-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele brc.majkl

myslím že nene

Zdarek, taťka má octu 2 face LaK a má tam taky modrý parkovačky z výroby.. Mslím že jsou to parkovačky a to tam mít nemůže když je to z výroby?:-O

Obrázek uživatele Zabiak

V zákoně je dáno, že musí

V zákoně je dáno, že musí svítit bíle. Takže pokud svítí bíle je to OK.
Pravděpodobně má tvůj táta xenony takže celé světla svítí trošku do modra, to je v pořádku.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

Tu Toyotu koupili někde na

Tu Toyotu koupili někde na statku a měla najeto asi 300 000 km.Nejdřív ji lehce obouchávali o zdi,pak ji pravou přední stranou napasoval do stromu.Pak ji pustili z jeřábu,obouchávali bourací koulí,potom ji pustili na boudu karavan.Následně odjeli k moři,nechali ji zaplavit,ale utrhla se jim a vytáhli ji až za 5 hodin.Mechanik nesměl žádné součástky měnit a měl jen základní nářadí,přesto ji nastartoval.Pak ji zapálili a zase jela.Nakonec ji dali na 70 m. vysokej barák,kterej potom odstřelili.Obouchaná jak kráva,prasklej rám,ale přijeli s ní do studia.Možná jsem na něco zapoměl.

Obrázek uživatele Zabiak

Tak to je mazec. Škoda, že

Tak to je mazec. Škoda, že jsem to prošvihl .

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

Koukal jste někdo na Top

Koukal jste někdo na Top Gear?Dobře tam dávali zahulit Toyotě Hilux.
http://www.sportovnivozy.cz/index.php?auto=mercedes-benz-clk&idvyrb=5812...
auto nic moc,ale ta holka docela ujde...

Obrázek uživatele Zabiak

Docela dost peněz za tak

Docela dost peněz za tak staré auto. Top Gear jsem bohužel neviděl.
Holka je slušná kost:-))

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

Na Aukru jsou ty nárazníky

Obrázek uživatele Honzaa

RS Přední nárazník

čus schánim přední nárazník Z Octavie RS , mam octavii combi rv 2003. nejlepe original, pochybuju že ho seženu v barvě vozu je to takova ta svetloulince šedivomodrá barva čislo 9151. jeslti nekdo nevite kde sehnat za dobrou cenu. diky moc za rady

Obrázek uživatele Zabiak

Škodaoctavia.cz je na

Škodaoctavia.cz je na Facebooku. Takže pokud tohlensto někdo používáte tak http://www.facebook.com/business/dashboard/#/pages/Skodaoctaviacz/962086...
tak si to přidejte mezi kamarády.
Prej je to dobrá propagace zdarma tak uvidíme. Vidím to poprvé.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

dost dobrej nářez :-D

Obrázek uživatele codinko

POPOLník

Chlapi prosím Vás nedá sa mi zatvoriť popolník čo s tým môže byť??????

Obrázek uživatele Zabiak

To by se spíše hodilo do

To by se spíše hodilo do technické dotazy ale budiž.
Zkus ho vyndat nejspíše tam bude seklé to pérko nebo zuby. Nejdřív vyndej tu misku tu jen vytáhneš a pak uvidíš.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Petr

http://www.novinky.cz/krimi/1

http://www.novinky.cz/krimi/171854-auto-preletlo-koleje-ve-stokilometrov...
http://www.sportovnivozy.cz/index.php?auto=audi-tt&idvyrb=5716&akce=detail
P.S. koukáte na Top gear?Já dost pravidelně,stará ale nesnáší Clarksona,takže jí tím docela seru,ale to mi vůbec nevadí.

Obrázek uživatele Zabiak

Koukám, že je to všude stejný

Koukám, že je to všude stejný :-))
Top gear je super.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele quicky

ahoj, velmi sa mi paci tato

ahoj, velmi sa mi paci tato stranka, je tu mnoho uzitocnych veci, ktore by som rad spravil alebo aspon vyskusal. Iba ze nemam octaviu :( tak sa chcem spytat ci nahodou nepoznate nieco podobne o VW Passat, diky

Obrázek uživatele Joey

Hele, hele, hele fotky Skody Superb combi

Hele, hele, hele fotky Skody Superb combi, vypada to zajimave, uz se tesim, az ju uvidim na vlastni oci

http://auto.sme.sk/c/4895774/polovacka-superb-kombi-pokracuje-mame-dalsi...

Obrázek uživatele Zabiak

Trošku jsem změnil hlavní

Trošku jsem změnil hlavní stránku. Teď je to myslím logičtější. Všechny novinky jsou teď v pravo. A vlevo je menu atd.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Zabiak

Pozor na špatné paliva.

Pozor na špatné paliva. http://www.novinky.cz/ekonomika/171429-coi-odhalila-rekordni-vyskyt-spat...
Bohužel zkorumpovaná ČOI mlčí. Kapříci připluly.

Octavia Combi 1,9TDi.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení