5 rad, které vám pomohou správně koupit ojetý vůz

Skoda Octavia
Z výběru nového auta se může stát i dost nepříjemná anabáze plná složitého rozhodování a váhání nejen o značce, výbavě, nebo barvě, ale i o financích, které chcete do auta vložit. Když se však rozhodnete správně, bude pro vás nákup vozu příjemnou vzpomínkou. A aby to pro vás dopadlo co nejlépe, máme tu pro vás 5 rad, které by vám měly vaše vybírání, alespoň částečně usnadnit.  

1. Základem je nalezení kvalitního prodejce
S prodejci ojetých vozů se více či méně spojuje špatná pověst kvůli skrytým závadám, kradeným vozům, přetaženým tachometrům nebo mlžení při samotném prodeji. Proto najít toho správného prodejce může být tím nejdůležitějším rozhodnutím v celém procesu nákupu auta. Váš prodejce by měl poskytovat pouze kvalitní služby a mít nějaké prověření či certifikaci. Právě takové prověření nabízí například program ŠKODA Plus , který přijímá pouze prodejce, kteří se přesně řídí jeho podmínkami na kvalitu služeb a vozů. Pokud tedy uvažujete například o vozu ŠKODA Octavia, vybírejte pouze takový se zárukou ŠKODA Plus.
2. Chtějte to nejlepší!
Nespornou výhodou ojetých vozů je jejich cena, nebojte se proto pokukovat po autech s lepší výbavou, díky jejich ceně budete moci ušetřit, nebo naopak dosáhnout na ještě lepší výbavu, než kterou jste plánovali původně. Tato výhoda se může vztahovat i na téměř nový vůz, neboť roční vozy mohou být dostupné až za 50 % své původní ceny. 

3. I na servisu záleží
Ať už je auto nové nebo ojeté, je potřeba ho čas od času vzít na servisní prohlídku. U vozů ŠKODA to znamená možnost využít některý z autorizovaných servisů z rozsáhlé sítě po celé ČR, a tak to budete mít do kvalitního servisu vždycky blízko. Zároveň se díky přiměřeným cenám nebudete muset obracet na neautorizované servisy. 

4. Nebojte se případných oprav
Další velkou výhodou oblíbenosti vozů ŠKODA je bezproblémová dostupnost náhradních dílů. Čímž se jednak otevírá možnost pro vylepšení výbavy auta, jednak snižuje riziko, že budete týdny čekat na nové díly, nebo že se náklady na opravu vyšplhají nepříjemně vysoko.

5. Nezapomeňte, že si to musíte užít!
A na co v neposlední řadě nesmíte zapomenout, je to, že i nákup ojetého vozu může být příjemný zážitek! Tím spíš, že se prodejci snaží držet krok se stoupající oblibou ojetých vozů, a proto se snaží i v této oblasti nabízet ty nejlepší služby. S podobnou myšlenkou vznikl v Nupakách poblíž Prahy nový showroom prodejce Auto Opat. V novém autosalonu můžete v pohodlí klasických showroomů vybírat z až 300 ojetých a ročních vozů, které splňují kritéria programu ŠKODA Plus.

 

 

Obrázek uživatele KarelPavlovsky

Já mám kamaráda

Já mám kamaráda automechanika, takže když si kupuji auto, tak jede se mnou, aby mi poradil, jestli je to dobrý kup. Fungl nové auto bych si nikdy nekoupil. Přijde mi to jako vyhozené peníze, když i ojeté auto může být v dobrém stavu, jen musí člověk dobře vybrat. Naposledy jsem si koupil Fabii a je to držák. Musím zaťukat, ale nic jsem na ni nemusel ještě opravovat. Teď jsem si akorát koupil použité pneumatiky z http://www.pneu-novak.cz/pouzite-pneu-praha-10-bazar.html , které mi zas na nějaký čas vystačí. Pneumatiky jsou kvalitní, ale na rozdíl od nových jsou o dost levnější.

Obrázek uživatele snpr

wouw!! Skoda plus <3

wouw!! Skoda plus <3

Čtěte také:

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení