Android ve voze snadno a rychle

Skoda Octavia

V dnešní době, kdy se náš reálný svět čím dál tím častěji potkává s tím, který existuje v online prostoru, jsou nejrůznější chytrá zařízení umožňující přístup k internetu a celou řadu dalších funkcí běžnou součástí našeho každodenního života. Při pohledu na všechny chytré telefony, tablety, hodinky, nebo třeba ledničky, jistě nejednoho řidiče napadne, zda by nebylo možné obohatit o zmíněné schopnosti i jeho osobní auto disponující (pravděpodobně) tak přitažlivým, velkým displejem. Odpověď je naštěstí kladná, díky speciálnímu multimediálnímu systému lze v autě využívat všech možností plnohodnotného tabletu či počítače s Androidem.

Pokud předpokládáte, že výše popsané je možné pouze za cenu složitých zásahů (softwarových či fyzických) do vozidla, mýlíte se. Kromě toho, že se tak nemusíte bát o záruku, nezmění se přitom ani způsob ovládání. Předtím, než se zaměříme na detaily a možnosti zmíněného systému, je potřeba si ujasnit, že se nejedná o prostředek k prostému zrcadlení obsahu mobilního telefonu nebo tabletu na displeji vašeho vozu. Zařízení samo komunikuje s vozidlem a poskytuje mu již zpracovaná data. Hardwarová jednotka je vybavena Wi-Fi přijímačem, Bluetooth adaptérem, video vstupem pro kameru i USB porty. Její možnosti jsou tedy široké.

 

Při představování těchto možností můžeme začít u přehrávání audio a video souborů nejen z velkých přenosných disků (pro instalaci aplikací využívá jednotka interní paměť) ale také z YouTube, Spotify a dalších webových služeb. Pro řidiče je nesmírně důležitá i možnost využívat různé mapové a navigační aplikace, od Google Maps přes Waze po Mapy.cz nebo Sygic, odpadne tak nutnost montovat telefon do nejrůznějších držáků.

Vzhledem k tomu, že operační systém Android nabízí skutečně nepřeberné množství aplikací, z nichž si vybere opravdu každý. Internetový prohlížeč, e-mailový klient, informace, zábava… to vše a mnohem více vám může zprostředkovat i displej ve vašem voze. Stačí nás kontaktovat!

 

 

Android ve voze snadno a rychle
See video

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Srovnejte si povinné ručení i havarijní pojistku online na jednom místě a ušetřete tisíce!

Kvalitní autokamery můžete zakoupit v eshopu CEL-TEC.cz

Luxusní nemovitosti Praha FARAON reality

Potřebujete si ke své Octavii vypůjčit vysokozdvižný vozík? Využijte nabídku od Boels!

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení