Modely značky ŠKODA sklidily ceny pro nejoblíbenější firemní vozy

Skoda Yeti

Modely značky ŠKODA potvrdily svoji oblíbenost u českých firemních zákazníků. V anketě ‚Flotila roku 2013’ se vozy české automobilky ve svých kategoriích umístily třikrát na prvním a třikrát na druhém místě.

​Modely ŠKODA Fabia, Octavia a Yeti se umístily na prvních místech ve svých segmentech. Na druhých místech se ve svých kategoriích umístily modely Citigo, Superb a Roomster. ŠKODA se tak v anketě časopisu ‚Flotila’ opět stala nejúspěšnější značkou. Už v minulém roce značka ŠKODA dominovala se třemi prvními místy.

„Tento skvělý výsledek nás velice těší,“ říká Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Naši zákazníci oceňují spolehlivost, kvalitu a vysokou užitnou hodnotu našich modelů. K tomu přispívají ještě příznivé provozní náklady a stabilní zůstatková hodnota našich modelů. To všechno naši zákazníci oceňují, důkazem toho je i hodnocení ze strany fleetových manažerů,“ doplňuje Pečenka. V rámci ankety hlasovalo 926 fleetových manažerů. Jejich hodnocení představovalo 50 procent celkového výsledku, druhou polovinu představoval počet vozů, registrovaných na IČO.

V kategorii malých vozů dosáhla značka ŠKODA dvojího vítězství: ŠKODA Fabia suverénně zvítězila před vozem ŠKODA Citigo. Také v kategorii vozů střední třídy, takzvaných manažerských vozů, získala ŠKODA dvě první místa. Zvítězila ŠKODA Octavia, před vozem ŠKODA Superb. Třetího triumfu dosáhla ŠKODA Yeti díky prvnímu místu v kategorii SUV. ŠKODA Roomster celkové vítězství značky ŠKODA doplnila druhým místem v kategorii MPV.

Anketa ‚Flotila roku’ pořádaná pravidelně českým odborným magazínem ‚Flotila’, se letos konala již podeváté. Hodnotí se vozy v sedmi kategoriích. „Zvláštností naší ankety je kombinace individuálního hodnocení ze strany fleetových manažerů a skutečného počtu registrovaných vozů,“ říká k systému volby šéfredaktor magazínu ‚Flotila’ Michal Žďárský.

Čtěte také:

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení