Po zimním trháku Barum Polaris 5 přichází jarní novinka Bravuris 5 HM

Skoda Octavia

Barum Bravuris 5 HM patří mezi nejočekávanější letní pneumatiky pro rok 2019. Lze totiž předpokládat, že novinka naváže na úspěch Barum Polaris 5. Ta se loni rychle stala nejprodávanější zimní pneumatikou v ČR.

Z široké nabídky dezénů Barum Bravuris 5 HM si vyberou řidiči vozů nižší i vyšší třídy s ráfky o rozměru 15 až 21 palců. Pneumatiky jsou v dostání dokonce i v SUV verzi. Díky vyztuženým bočnicím zvládnou vyšší hmotnost těchto aut a snadno si poradí i v náročnějších podmínkách. SUV pneumatiky Barum také vynikají zvýšenou odolností proti proražení.

 

Nová Barumka potěší vysokým kilometrovým nájezdem i nízkou spotřebou

Nová letní pneumatika získala označení HM, což znamená High Mileage – v překladu vysoký kilometrový nájezd. Inovativní rozmístění dezénových bloků a pomáhá pneumatice lépe rozkládat hmotnost vozu a tím zpomalovat opotřebení. Výsledkem je až o 15 % vyšší kilometrový výkon měla Barum Polaris 3.

Oproti předchozí generaci se zlepšila také brzdná dráha a přilnavost na suchu. Za to pneumatika vděčí „uzavíratelným“ lamelám, které se při zatížení zaklesnou do sebe a brání tak deformaci dezénu. Boky pneumatiky se tak při brždění a v zatáčkách neprohýbají a výsledkem je perfektní ovladatelnost.

Lepší ekonomičnosti provozu pomáhá i nová polymerová směs s vyšším podílem siliky. Ta redukuje valivý odpor a snižuje tak spotřebu benzínu. Nižší tření oceníte i v horkých letních dnech. Při vyšších rychlostech se totiž guma nepřehřívá a nevulkanizuje.

Proč jezdit na Barum Bravuris 5 HM?

  • Skvělý poměr ceny a kvality
  • Výborné brždění a ovladatelnost na suchu
  • Extrémně vysoký kilometrový nájezd
  • Nízká spotřeba paliva
  • Český výrobce s dlouhodobě vysokou kvalitou produktů

 

Spojení české tradice a špičkových technologií Continentalu

Už přes čtvrt století spolupracuje značka Barum s prémiovým Continentalem. Díky tomu má přístup k nejmodernějším technologií, které pneumatikářský trh nabízí.

I německý výrobce letos představil několik novinek. Mezi nejvýznamnější patří nové dezény Continental Contact CT 22 pro menší rodinné vozy a Continental EcoContact 6 s vysokým kilometrovým nájezdem a velmi nízkou spotřebou.

Podle statistik na gumách značky Barum jezdí každý pátý řidič v Česku. Za svou oblíbenost vděčí značka prvotřídnímu poměru ceny a kvality. I když patří mezi nejlevnější pneu na trhu, kvalitou snadno převyšuje většinu výrobců ekonomického segmentu.

Čtěte také:

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení