Škoda má v plánu na následující roky řadu novinek

Skoda Octavia

Tuzemská automobilka Škoda patří mezi velmi úspěšné producenty vozů. A to nejenom u nás, ale i celosvětově. S tím souvisí nejenom konkrétní rozšiřování závodů, ale i to, že nabídne řadu novinek. Pokud vás zajímá, na co se v následujících letech můžeme těšit, pojďte se na to s námi podívat. Je toho opravdu více než dost. Začít musíme s nejbližší novinkou, kterou je automobil Škoda Kodiaq. Má jít o celkem zajímavé a velké SUV, které bylo v minulosti spojeno s řadou spekulací – hlavně v souvislosti s názvem.

Přečtěte si také: http://www.fabiaauto.cz/magazin/skoda-fabia-se-inspiruje-limonadou


Citigo

Nejmenší model automobilky, který rozhodně nezůstává stranou. Je v plánu, že se budoucí generace dočká třeba diod pro denní svícení, nebo doplňková výbava ve firmě praktického deštníku pod sedadlem řidiče. K dispozici by ale měl být i obsáhlý colour packet, nebo nové zadní reflektory.

Fabia

Menší a oblíbené auto, které bude v následujících letech inovováno velmi praktickým doplňkem, kterým je tempomat. Nikoliv ale běžný, jelikož novinka nese označení ACC. Půjde o tempomat adaptivní, který dokáže přizpůsobit rychlost jízdy vozům před vámi. Další novinkou budou zcela určitě také zadní parkovací kamery, které budou doplněny i praktickým ostřikovačem. Co dále nebude chybět, to je stejně jako u Citiga řada barevných variací.

Rapid

Zcela nové potahy sedadel. To je cesta, na kterou Škoda jasně vsadí. A to nejenom v rámci kombinace běžného čalounění a lepenky, ale i v rámci kombinace různých barevných provedení. Chybět nebude ani několik vylepšení u verze Monte Carlo. Půjde třeba o černý strop, stejně jako například i dobře vypadající černé sloupky.

Octavia

Velmi oblíbený model bude spojený především s novou motorizací. A to v podobě čtyřválce 1.2 TSI, který nabídne výkon 81 KW. Dále nechybí ani dvě nové převodovky, nebo možnost využívání adaptivního podvozku. Ideální pro milovníky různých typů jízdy. Pokud máte zájem o ojetou Octavii, podívejte se na prodej aut 123auta.cz, kde je v nabídce přes 300 ojetých Octavií.

Přečtěte si také: http://superbauto.cz/clanek/skoda-superb-umi-nadchnout-i-uspornosti

Čtěte také:

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení