Škoda představila concept MissionL

mission.jpg
- MissionL ukazuje podstatné prvky nové modelové řady

- Šestá modelová řada značky
- Modelová ofenzíva na startu
-Očekávané posílení prodejů na 1,5 miliónu v roce 2018

Na letošním mezinárodním autosalonu ve
Frankfurtu představí ŠKODA ve světové premiéře designový koncept MissionL. Koncept blízký sériovému stavu odhaluje podobu šesté modelové řady, jež se stane symbolem startu modelové ofenzívy české automobilky. Kompaktní pětidveřový vůz bude uveden na trhy v Evropě, Rusku a v Číně. V duchu principů internacionalizace projde kompaktní liftback pro každý z těchto regionů specifickými modifikacemi. Indický trh navíc získá svou vlastní variantu v podobě kompaktního sedanu. Tyto kroky přiblíží společnost Škoda k cílům Růstové strategie 2018, které byly vytyčeny loni. Do roku 2018 chce automobilka posílit své prodeje na 1,5 milionu vozů.

„MissionL odhaluje podobu našeho nového kompaktního modelu. Velmi přesně ukazuje, kudy se bude ubírat cesta naší značky," říká předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. „Světová premiéra ve Frankfurtu dává jasný signál, že ŠKODA teď jede na plný plyn. V nejbližších dvou až třech letech budeme představovat každých šest měsíců nový vůz."

V duchu Růstové strategie 2018 automobilka zařazuje vyšší rychlost a investuje do modelů, trhů i výrobních kapacit. Od poloviny roku 2013 se bude model Yeti pro místní trh vyrábět také v Číně. Od roku 2013 zde bude ŠKODA ve spolupráci se Shanghai Volkswagen produkovat i nový kompaktní model. Počet modelů vyráběných v Číně se tak zvýší na pět. Také v Rusku dojde k rozšíření produkce a to díky partnerství koncernu Volkswagen s ruskou Automobilkou GAZ Group. V posledním čtvrtletí roku 2012 začne z linek v závodě GAZ v Nižním Novgorodu sjíždět model Yeti. Již v letošním roce pak v Indii odstartuje výroba zcela nového kompaktního sedanu. Pozornost je věnována také tradičním trhům - evropskému a domácímu českému. V hlavním závodě v Mladé Boleslavi se bude v budoucnu vedle Fabie a Octavie vyrábět ještě třetí model, čemuž se odpovídajícím způsobem přizpůsobuje navyšování kapacity výrobních linek. V závodě ve Vrchlabí bude ŠKODA od konce roku 2012 vyrábět automatickou dvouspojkovou převodovku DQ200.

Expozici značky ŠKODA naleznete v hale č. 3, stánku A05.
Tisková konference se uskuteční v úterý 13. 09. 2011, od 12:15 do 12:30.

mission-skoda.jpg

skoda-mision-l.jpg

missionL.jpg

missionL-skoda.jpg

skoda-mision.jpg

skoda-mission-l.jpg

missionX.jpg

http://www.skodaoctavia.cz/magazin/skoda-predstavuje-designovy-koncept-n...

Obrázek uživatele chamberlain

Žeby sa rodila nová

Žeby sa rodila nová Oktávka??? Hrany majú predsa len svoje čaro!

Obrázek uživatele Zabiak

Tohle bude samostatný model,

Tohle bude samostatný model, a měl by být cenově dostupný.

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele chamberlain

Conovo dostupny???? Skoda

Conovo dostupny???? Skoda nema nic cenovo dostupne (hovorime o novych karach). U nas v rodine si niekto chce kupt Yetinu a za 450 000 KČ to malo "super vybavu" pripravu na radio! Auto za taku cenu, ze im neni hamba to su posrate trciace kable z pristrojovky. Mam rad skodovky mam Octavku aj novu Fabiu ale toto prehanaju platit a platit za kazdu blbost kara za 450 000 sa da kupit od inej znacky velmi slusne vybavena a omnoho viac!!!!

Nie je to kritika skodoviek, ale vydlakov co ich predavaju.

Obrázek uživatele Anonym

Škoda Yeti se dá nová sehnat

Škoda Yeti se dá nová sehnat za 440tis v dobré výbavě. Musíte si jen šlápnout..

Obrázek uživatele Zabiak

Jak se Vám líbí? Všimněte si

Jak se Vám líbí? Všimněte si zrcátek na fotce 4 jak agresivní mají tvar.
Kabaň je borec!

Octavia Combi 1,9TDi.

Obrázek uživatele Pedro22

spetaki su podla mňa rovnaké

spetaki su podla mňa rovnaké ako aj na Sciroccu, z predu mi to rpipadá ako Polo GTI len hmlovky to má dolu hlavov, a zboku by som povedal že je to Seat Exeo....skadačka.....tolko môj názor na toto auto....inak vyzerá zaujímavo, ved každé auto na ktoré sa mi časti toho podobaju je samo osebe napohlad super ;)

Čtěte také:

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení