VIDEO: Škoda Octavia RS Combi

Agresivní přední nárazník, zadní nárazník s integrovanými koncovkami výfuků, unikátní design kol z lehké slitiny a nepřehlédnutelný spojler na pátých dveřích – všichni poznají sportovní model OCTAVIA RS na první pohled. Na výběr máte z 9 barev laků, přičemž zelená Mamba a šedá Steel byly navrženy přímo pro model OCTAVIA RS.

Interiér
ŠKODA OCTAVIA RS přináší mnoho změn v interiéru oproti běžným verzím. Prémiové materiály, jako je kůže a Alcantara, doplněné stylovým prošitím a hliníkovými detaily, propůjčují jízdě vozem OCTAVIA RS ten správný pocit a zároveň plní vysoká očekávání na vizuální i materiálovou kvalitu interiéru.

Sportovní jízda
ŠKODA OCTAVIA RS je vybavena sportovním podvozkem s kratšími pružinami a specifickými tlumiči s tužším nastavením, díky nimž je světlá výška vozu o 15 mm nižší. V základní výbavě má OCTAVIA RS také progresivní řízení, které přispívá k lepší dynamice řízení a zároveň pohodlí při manévrování v nízkých rychlostech.

Head-up displej
Absolutní novinkou ve vozech ŠKODA je na přání dodávaný head-up displej, který promítá důležité informace, jako například aktuální rychlost jízdy, navigační instrukce, rozpoznané dopravní značky nebo aktivované asistenční systémy, přímo na čelní sklo.

Bezpečnost
Modely OCTAVIA RS jsou standardně vybaveny centrálním airbagem, umístěným na vnitřním boku opěradla řidiče. Účelem tohoto „desátého“ airbagu v interiéru modelu OCTAVIA je chránit řidiče a spolujezdce před vzájemným střetem, zejména při nárazu z boku. Bezpečnost cestujících také zvyšuje mnoho nových asistenčních systémů, například Asistent vyhýbání, Asistent odbočování nebo Varování při vystupování z vozu.

VIDEO: Škoda Octavia RS Combi

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Srovnejte si povinné ručení i havarijní pojistku online na jednom místě a ušetřete tisíce!

Kvalitní autokamery můžete zakoupit v eshopu CEL-TEC.cz

Luxusní nemovitosti Praha FARAON reality

Potřebujete si ke své Octavii vypůjčit vysokozdvižný vozík? Využijte nabídku od Boels!

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení