Zabezpečení vozu Škoda Octavia proti krádeži 10% sleva pro členy!

Zabezpečení Škody Octavia

Dle statistik se České republice nečastěji se kradou škodovky a nevíce z nich je to Škoda Octavia, až 64% ze všech ukradených škodovek. Máte svůj vůz Škoda Octavia dostatečně zabezpečený proti krádeži? 

Tento v současnosti nejbezpečnější mechanický systém proti odcizení vozu je založen na systému trezorového zámku tyče řízení, kde je nejhorší dostupnost pro potenciálního zloděje. Tento zámek blokuje celé řízení a tím manipulaci s vozem. Narozdíl od zámků zpátečky tak znemožňuje odtažení vozu.

Za 10 let nebylo na Slovensku potvrzeno žádné odcizené auto se systémem ZEDER (aktuálně více než 1 milion instalací). Ten získal bezpečnostní třídu č.4 u zkoušek Státního strojírenského ústavu. Konkurenční produkty dosahují třídy č.3.

Zeder po úspěšném startu na českém trhu rozšiřuje své služby pro vás: 

 

Autosystémy ZEDER Praha

Náš partner Zeder, který poskytuje slevu členům na zabezpečení rozšířil svoje služby, neposkytuje tak pouze mechanické zabezpečení, ale také elektronické, které vam povede i knihu jízd u vašeho firemního vozidla a kompletní péči o vás vůz včetně autoservisu a nyní tak můžete využít slevu 10% na vše! Stačí se prokázat vyplěným profilem na našem webu. Akce platí do 31.12 2018

Přehled všech služeb naleznete na: https://www.autosystemyzeder.cz/

- tažné zařízení

- výměna autoskla

- parkovací kamery

- dodělání vyhřívání sedaček

- detailing + čištění interiéru

- servis vozidel

Naleznete je v Praze v ulici Bavorská 856/14


Mechanické zabezpečení vozidla ZEDER:

Klíč je velmi specifický, neobsahuje žádné výstupky ani zuby, ale po obvodu jeho pláště jsou v různých výškách navrtané díry různých velikostí, do kterých následně zapadají ocelové kuličky do různých hloubek v závislosti na velikosti jednotlivých dírek. Klíč nedisponuje ani žádným výrobním číslem a není evidován v žádné databázi.
 

Neexistuje způsob, a to ani teoretický, jakým by mohlo dojít k jeho náhodnému uzamčení za jízdy. Západka je proti náhodnému zamknutí volantu jištěna třikrát.

 

Mechanické zabezpečení je i výhodnější než elektronické systémy či satelitní vyhledávání. Zkušení zloději jsou i na tyto varianty připraveni a umí je zablokovat. Zároveň se nemůže stát, že dojde k jeho rozlomení, které zloději používájí v případě zámků dveří a spínacích skříněk.

Navíc samozřejmě získáte u pojišťoven slevu na pojistném při montáži systému ZEDER.

(Allianz, Wüstenrot, Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB, Generali, Kooperativa, Uniqa). Systém je schválený od Ministerstva dopravy.

Dopis od zákazníka se zabezečením vozidla ZEDER se Škodou Octavia, kterému se pokusili zloději ukrást vůz:
 

 

ZEDER si můžete nechat namontovat v hlavních montážních střediscích v Praze, Brně, Bratislavě a Prievidzi nebo využít další autorizované montážní dílny v ČR. Přehlednou mapu pro ČR naleznete ZDE.

Více informací a kontakty na www.zeder.cz

 V případě domluvení montáže kontaktujte číslo 608 11 36 38 nebo níže uvedený email: info@zeder.cz 

Zabezpečení vozu Škoda Octavia proti krádeži 10% sleva pro členy!

Čtěte také:

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení