Škoda Auto uvádí na trh atraktivní nabídku family

FamilyII.jpg

  • rozšíření palety o model Octavia Tour
  • nový akční model Family Grand pro náročné zákazníky
  • ve spolupráci se společností ŠkoFIN jsou nově nabízeny i motory 1,2 HTP

Na trh přichází atraktivní nabídka Family pro modely Fabia, Fabia Combi, Roomster, Octavia Tour a Octavia Combi Tour. Oproti předchozí nabídce Family přibyly mimo jiné motory 1,2 HTP (pouze s financováním Family Line od ŠkoFIN) a nová verze Family Grand. Nabídka tak zahrnuje komplexní paletu modelů, která uspokojí každého řidiče. Zákazníci mohou již nyní objednávat vozy u obchodníků.

 

Pro modely Fabia, Fabia Combi a Roomster byla paleta nabízených motorů v řadě Family rozšířena o agregát 1,2 HTP ve verzích o výkonu 44 kW (nelze pro Roomster) a 51 kW, který Škoda Auto nabízí ve spolupráci se společností ŠkoFIN. Zákaznická výhoda financování na splátky může činit až 50 000 Kč, což umožnilo snížit cenu až na 209 900 Kč u modelu Fabia Classic Family a na 239 900 Kč u vozu Roomster Easy Family.

 

Modely Fabia a Fabia Combi je možné objednat ve výbavách Classic a Ambiente, přičemž součástí nabídky Family je paket Plus, který obsahuje klimatizaci a další komfortní prvky výbavy. U vozu Roomster si zákazník může vybrat mezi výbavou Easy nebo Style. Také v případě modelu Roomster nabízí již základní verze centrální zamykání, klimatizaci, elektrické stahování oken a další užitečné prvky výbavy.

 

Pro náročnější zákazníky je u obou modelových řad Fabia a Roomster nově připravena verze Family Grand, kterou charakterizuje exkluzivní interiér Crystal a logo s názvem modelu na bocích vozu. Family Grand dále přináší 15“ kola z lehké slitiny, klimatizaci, metalický lak a další praktickou výbavu za zvýhodněných podmínek.

 

Nabídka Family je nově rozšířena i o modely Octavia Tour a Octavia Combi Tour, u kterých si zákazníci mohou vybrat z motorů 1,4 MPI/59 kW nebo 1,6 MPI/75 kW. Součástí základní výbavy jsou mimo jiné prvky jako klimatizace, elektrické stahování oken vpředu, metalický lak, palubní počítač či audio systém s osmi reproduktory, které jsou jinak zákazníkovi k dispozici v rámci příplatkového Paketu Plus. Ceny akčního modelu Octavia Tour Family 1,4 MPI začínají při využití financování ŠkoFIN na 269 900 Kč.

SKODA-AKCE.jpg

Čtěte také:

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení