Škoda Octavia Tour GT 193Hp pro Řecko

octavia GT
Škoda Octavia Tour GT

193Hp pro Řecko

V Řecku Škoda Auto nabízí verzi Octavia GT. Ta z 1.8T vymáčkne 193 Hp, 276 N.m, maximální rychlost 220 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 7,6 s. To jsou skutečně slušné hodnoty, které jistě horkokrevné řeky hodně lákají.

Někdy slova nestačí. Případ Octavia GT je důkaz. Chcete-li popsat zkušenosti s Octavií GT je to téměř nemožné. Motor 1,8 20V Turbo dává výkon 193hp, a může dosáhnou rychlosti 220 km/h, zatímco zrychlení z 0 na 100 km/h za 7,6 sekund. Sportovní subjekt se sníženou výškou a vynikající aerodynamikou zajiští dynamickéhé řidičské zkušenosti. Octavia GT se vyznačuje jedinečnou kombinací: úžasné zrychlení, sílu a rychlost, s pohodlím a bezpečností. Nabízí vlastnosti sportovního automobilu, pohodlí integrované do osobního vozu a vysokou úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti.

Pro srovnání: Škoda Octavia Tour RS má ve svých technických specifikacích napsané tyto hodnoty: výkon 132 kW, točivý moment 235 N.m, max. rychlost 235 km/h a zrychlení 0-100 km/h za 7,9 s.

Skoda Octavia GT

Možná se divíte, proč Škoda přišla s ostrým modelem Octavie první generace, který již dříve vyřadila z nabídky? Je to protože Řecko je druhým největším odbytištěm vozů RS. Za Velkou Británií (40 % prodejů) má Řecko 20 % a starý Tour se stále velmi dobře prodává, i když už má nejlepší roky za sebou. Cena verze GT na řeckém trhu je v přepočtu někde nad hranicí
590 000 Kč.

Octavia GT

Video:

Škoda Octavia Tour GT

Obrázek uživatele Tommy

Z jakého důvodu, je maximální

Z jakého důvodu, je maximální rychlost nižší, než u Octavie RS?

Octavia kombi 1.8 Turbo-lpg r.v. 2004

Čtěte také:

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení