Autoalarm Cobra

Ahoj,

neví někdo, jak vyzrát nad autoalarmem Cobra...??? :(

V dubnu jsem koupila dvojkovou Octávku r.v.2006. Bohužel mi předchozí majitel neřekl, že alarm je součástí... (asi záměrně) zjistila jsem až po pár týdnech, když jsem nechtěně zabrala za kufr zamčeného auta... což bylo milé překvapení...

Ale poslední dobou už jsem na dně... alarm se spouští sám od sebe...
Mám u volantu jen diodku s asi 2cm tlačítkem, které mi prozatím v ničem nepomohlo... Zjistili jsme, že pokud auto začne houkat, deaktivuju alarm klíčkem od DO, tak dioda zabliká (1x problém dvěře, 2x vnitřní čidla, 3x kapota). K alarmu DO nemám, nevím, jestli bylo součástí.

Víme, že je problém ve vnitřních čidlech, mechanik je už nastavoval dolů, na zadní sedačky...někdy ok, ale někdy to začne 2min. po zamčení auta houkat nebo po hodině, někdy po 3h a někdy vůbec...
Parkuju před panelákem, což je velmi ale velmi nepříjemné (hlavně v 1 v noci)

Potřebovala bych návod, jak alarm deaktivovat...Má někdo zkušenost??? :(
Moc moc díky za jakýkoliv nápad či návod!!!

Obrázek uživatele TommyK

To je hrozné, že to takhle

To je hrozné, že to takhle nefunguje a určitě bych na vašem místě spíše kontaktoval prodejce, nebo to řešil cestou, abych se s tím nemusel zabývat sám.. Já právě kupoval alarm u: https://www.2din.cz/autodoplnky-autoalarmy/ a tam funguje vše jak má, možná by bylo lepší třeba ho úplně vyměnit po deaktivaci.

Obrázek uživatele McOndrus

ahoj, já bych zajel za prvním

ahoj, já bych zajel za prvním autoelektrikářem ať to odpojí nebo ať to vyrve ven. Pokud nemáš ani ovladač tak bych to neřešil. Nebo ti to dá dohromady. Pokud alarm chceš tak teď ho koupíš za pár šlupek.

McLaren

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení