motor 1.6 (75kw/100 koní)

Zdravím,máte někdo zkušensti s tímto motorem?Slyšel jsem,že je to velmi nepovedený motor od Škodovky,Prý moc toho nevydrží,Často se u tohoto motoŕu stává,že odejdou pístní kroužky a zničí se i píst.Já mám s tímto motorem problém také.Co je na tom pravdy?Díky za odpovědi,

Obrázek uživatele dedek.jirka

ahoj , mel jsem ji , kdyz

ahoj , mel jsem ji , kdyz jsem ji koupil tak mela najeto 65tis. pred dvema mesici sem ji prodal a mela najeto 285tis. samozrejme celou dobu co jsem ji mel tak mela veskery servis , myslim tim rozvody , olej atd.vsechno bylo vzdy delano vcas. Byl jsem maximalne spokojen za cele roky byla jedina zavada a to byl termostat jinak jsem nemël jediny problem a to jsem ji nesetril hodne sem jezdil nemecko takze casto jezdila skoro na doraz , podle me velmi spolehlive a docela zive auto, ale hlavni je po jakem majiteli to koupis , to je asi to nejdulezitejsi. takova je moje skusenost. ahoj.

Obrázek uživatele Steglik

Já ti nevím, Octavie koupena

Já ti nevím,
Octavie koupena z bazaru a mám nalítáno 250000 km.A jede tichounce,žádné problémy.Velmi individuální problém spojen s kvalitou údržby,stylem jízdy a podobně.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení