Motor při záběru fučí

Zdarec chlapi,

dnes mi upadly plasty zespodu motoru, tak sem zvedl auto a urval sem je (uz tam moc nedržely) takže nemám kryt motoru zespodu a ty dva boční. Pak sem nastartoval a jel, ale od te doby mi to při záběru na pravé straně z pohledu řidiče hrozně fučí->čím víc přidám, tím víc fučí a auto taky při zvýšených otáčkách nemá výkon. Není možný, že sem tam někde utrhl nějakou hadicu nebo něco ? Nebo čím by to mohlo být prosím.. Autům moc nerozumím, tak se nezlobte. Díky moc

Obrázek uživatele Jíířa

V tom mistě je chladič

V tom mistě je chladič vzduchu,je dost možny že si mohl presknout obal-je plastovy,říznout hadici nebo povytáhnout připojení trubky na cooler-je tam taková drátová pojistka.

Obrázek uživatele jurasv

Zítra to zvednu a ještě to

Zítra to zvednu a ještě to zkontroluju, snad to nebude nic vaznyho nebo mě jebne :D Děkuju

Obrázek uživatele jurasv

Zdarec, tak jsem to zvedl a

Zdarec, tak jsem to zvedl a byla tam povystrčená tlaková hadice, tak jsem ju tam zandal zpátky a už to nefučí, ale říkám si, že by bylo asi dobrý ju vyměnit, protože to tam stopro uchází.... měla takovej kovovej konec, nenašel by někdo ?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Široký sortiment nejlevnějších pneumatik. Skladem letní, zimní i celoroční pneu. Nabízíme kvalitní a ověřené značky pneu jako Barum, Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Dunlop a další. Expedujeme do 24 hod.

Srovnejte si povinné ručení i havarijní pojistku online na jednom místě a ušetřete tisíce!

Kvalitní autokamery můžete zakoupit v eshopu CEL-TEC.cz

Luxusní nemovitosti Praha FARAON reality

Potřebujete si ke své Octavii vypůjčit vysokozdvižný vozík? Využijte nabídku od Boels!

Přihlášení