Octavia RS II (TDI 125 KW )

Zdravím všechny členy fora, především majitele Octavie RS II TDI. Potřeboval bych informace o tomto autě, především motoru. Snažil jsem se sehnat mraky informací, ale nikde nic co by mi konečně řeklo to jak se věci mají. Nemám žadného kamaráda co by měl tuto motorizaci, a na forech mi píšou jen rozumbrady co si někde něco přečetli a ví vše. Zajímalo by mě jak je to tedy s tímto motorem, protože víc než 80% mi tvrdí že je to špatný motor, že se kazí a kdo ví co všechno. Chtěl bych si koupit RS II TDI, ale starší, nové si nemůžu dovolit a proto se snažím sehnat nějaké informace které by mi pomohli. Předem všem děkuji za objektivní informace. :)

Obrázek uživatele Kubis

Tak nakonec jeslti kamarád

Tak nakonec jeslti kamarád koupí moje auto jedu pro RS I generace :) http://www.tipcars.com/#skoda-octavia/rs-132kw-alu-digikljako-nova-27831... tady tuto :)

Obrázek uživatele Petr

Správná volba,O1 jsou

Správná volba,O1 jsou nejhezčí.

Obrázek uživatele Kubis

Ahoj Rolande :), moc ti

Ahoj Rolande :), moc ti děkuju. To je taky informace kterou jsem nevěděl, ale bohužel RS II facelif si nemůžu dovolit :D . Jako mohl bych ale nechci se zadlužit víc jak 50 tis :) je mi 20 a nechci se v těchto letech nějak zadlužovat. Moc ti děkuji za tvůj poznatek.

Obrázek uživatele Rolando65

Ešte by ma zaujímalo kde to

Ešte by ma zaujímalo kde to auto budeš kupovať ? Dúfam že nie v AAAauto :) Tam by som si nekúpil ani bicykel! Mám s nimi veľmi zlé skusenosti (no kto nemá však?) Najlepšie je napojiť auto pred kúpou minimálne na diagnostiku poprípade zbehnúť do niakého servisu nech sa na to kuknú

Obrázek uživatele Rolando65

Zdravím ťa! Ja som síce

Zdravím ťa!
Ja som síce majitelom faceliftovanej RS, ktorá už má motor common rail, ale tiež som rozmýšlal nad kúpou RS II PD. Informoval som sa na tieto ojazdené RS-ky, ale skoro každý majiteľ mi tvrdil, že jediná závada ktorá sa objavuje je filter pevných častíc(DPF) ktorá sa objavuje po cca.100 tis. km. Jazdil som aj takéto RS II (PD) ale sú na rozdiel od klasickej Octavie TDI hlučnejšie, no s týmto novým commonrail motorom sa nedá porovnávať, tento ani nepočujem keď jazdím.
S pozdravom Roland!

Obrázek uživatele libor.kratas

U O2 RS TDi se delaly 2

U O2 RS TDi se delaly 2 motory PD a PPD pokud vim, casta zavada byla s DPF kem jak pises ale nejhorsi co jsem slysel jsou kdyz se ti pokazi trysky tak to je ranec nebo sani ktere delaly umele(jen u 8V nebo 16 ted nevim nektere maji hlidinkove) a praskaly vevnitr lopatky a uz se stalo ze vletela do válce a zadrela pist tohle se stalo clenovy Petr.G mel taky RS Tdi a nebo BAZYmu ale ten to mel v pohode ale taky to menil a docela ranec za blbe plastove sani

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení