přední okna při stahování a vytahování pískají Octavia 2 2005

Ahoj mám problém, kdo mi poradí ? šíleně mě pískají od pořízení auta okna auto není bourané ani lakované, myslíte že staží obědnat nové vnitřní stírací lišty ?

Obrázek uživatele princes

Kamo neboj se nic,ma to hodne

Kamo neboj se nic,ma to hodne oktavek i ja......reseni,kup si sprej WD40 s tou plastovou trubickou nebo co to je s tou slamkou,nech zavrene okna vystrikej to mezi tapecirungema a oknem poradne nic se nestane zleva doprava nech to tak stat nespoustej okna asi 24hodin....pak je spust mirne to zapúiska znova je zavri pak zase spust asi 2krat a je po problemu :-)

limited edition

Obrázek uživatele M-irda

Pískají všechny

Pískají všechny okna??Teoreticky to může být vnější spodní guma, vnitřní spodní guma, nějaký binec (nebo špatně nasazená) guma kolem, můžou taky jezdit nasucho plastové jezdce ve dveřích, ve dveřích může být něco špatně nasazené nebo uvolněné a dře to o okno... Může toho být asi tisíc...záleží jaký to je zvuk a odkud to jde... asi bych zkusil jednotlivé gumy odebírat..Ale pozor na vnější spodní gumu..je v ní hliníková výztuž, kterou když při sundání ohneš, tak ji můžeš vyhodit... A pohledově zkontrolovat dveře vevnitř...Víc mě nenapadá..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení