škoda Octavia 16.74kw

Ahoj všem mam octavia 16.74kw benzín spatne mi topi octavia. Nevim si rady. Začalo to ví měnou chladiče. Pak jsem dolil frydex. A VYMĚNIL CIDLO.TEPLOTA STOUPA TEHDY KDYŽ STOJIM ZA JÍZDY MI KLESÁ AZ DOLU PAK AUTO NETOPI.PROSIM O RADU.

Obrázek uživatele agilive

Ahoj poku se to chová takhle

Ahoj poku se to chová takhle je to termostat vyměnit za nový za jízdy ani z kopce v zimě nesmí klesat teplota prostě vyměň termostat a bude to OK.

Obrázek uživatele pasvar

diky myslel sem si to. Jeste

diky myslel sem si to. Jeste jednu vec menil sem si skrtici klapku.Porad mi litaj otacky pri seslapnuti plynu.a pak padnou na normal. Byl sem na diagnostice a tam mi rekly ze mam spatnou ridici jednotku. Co mam delat.

Obrázek uživatele agilive

No...to je podivné....to Ti

No...to je podivné....to Ti měli vysvětlit na té diagnostice..co to je za hloupost ano může být že je špatná řidící jednotka u 1.6 tky je tam myslím Simos no tak sehnat jinou ale nejdříve měli nastavit tu škrtící klapku do defaultního nastavení to asi pro začátek...po výměně jak říkáš mělo by se to uklidnit problém může být i tohle...při záměně klapky za jinou je lepší toto provést nejsem tedka na Booku tam mám VAG i VIS a protokoly z diagnostik samozřejmě měli Ti od toho dát nějaký papír s výsledky diagnostky a s kody chyb pak bychom byli chytřejší...

Obrázek uživatele pasvar

diky myslel sem si to. Jeste

diky myslel sem si to. Jeste jednu vec menil sem si skrtici klapku.Porad mi litaj otacky pri seslapnuti plynu.a pak padnou na normal. Byl sem na diagnostice a tam mi rekly ze mam spatnou ridici jednotku. Co mam delat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení