Sraz Hranice 8.12.2012

Kdo chce ad přijede zvaní jsou všichni Sraz Hranice 8.12.2012 v 13:00 potom kdo bude chtit tak dlabanec v Dolanech tak dejte vedet musi se rezervovat místa

kde? jako obvikle: http://www.mapy.cz/#q=hranice&t=r&x=17.743815&y=49.557663&z=17&d=muni_10...

Seznam:
Pajk85
bruno128
Krtek6
Hoblik
DonnJarda
libor.kratas
ironpipi

Sraz Hranice 8.12.2012
Sraz Hranice 8.12.2012
Obrázek uživatele Marf00

škoda, že to mam "jen" přes

škoda, že to mam "jen" přes 400km ... :-)

Obrázek uživatele Kolage

Kurňa, to si budu léčit záda

Kurňa, to si budu léčit záda v lázních Darkov, v Karviné. Pokud by mě pustili tak bych dojel, dám ještě vědět

Octavia 1,9 TDi PD 74kW   Čerňule

 

Obrázek uživatele libor.kratas

pište kdo přijde :)

pište kdo přijde :)

Obrázek uživatele libodi

Ahoj Libore do Dolan na jídlo

Ahoj Libore do Dolan na jídlo nejezděte,majitel neplatil nájem,obec mu zrušila smlouvu o nájmu,hospoda je už nějaký den zavřená a měla by být do konce roku minimálně...... Pokud můžu poradit hned na proti je nová restaurace spojená s cukrárnou,mají tam denní meníčka cca 85-100 kč samože i jiný jídla,pokud by jsi měl zájem zkusil bych tam udělat rezervaci ..Ale musím podotknout že takové porce jako v tom zavřeném lokále nemají :)

Obrázek uživatele saluckaf

V Dolanech je zavřeno i po

V Dolanech je zavřeno i po novém roce. Byla jsem tam asi před 14ti dny a měli zavřeno. V té nové restauračce je to na houby. Ceny vysoké a porce ani nemluvím. Nestojí to za tu cestu z Hranic ani co by se za nehet vešlo.

Obrázek uživatele libodi

předpokládané datum otevření

předpokládané datum otevření je 15.2. jde o kompletní přestavbu především kuchyně + změna majitele

Obrázek uživatele Tomik81

A nebude změna majitele k

A nebude změna majitele k horšímu?

TDi - 81kW

Obrázek uživatele libor.kratas

SRAZ JE ZRUŠEN !!!! pro malou

SRAZ JE ZRUŠEN !!!! pro malou ucast :( jj neco takoveho jsme slysely :(

Obrázek uživatele Tomik81

Sakra jak to že jsem o tom

Sakra jak to že jsem o tom nevěděl? :-)
Tak kdyby do příštího srazu nebylo otevřeno, tak doporučím hospůdku "Na blajchu" v Olomouci. Mají taky slušné porce, slušného jídla a velký plac před hospodou pro spoustu Octáveček :-)

TDi - 81kW

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Čtěte také:

Přihlášení