Vykliďte si garáže! – limitovaná nabídka vozů ŠKODA pro Českou republiku

skodaoctavia1.jpg
- Octavia Tour Trumf za neuvěřitelných 249.900 Kč

- Zvýhodněná nabídka skladových vozů Fabia Magic a Roomster Magic Octavia TSI Drive a Yeti TSI
- Yeti Fresh Drive s dalším zvýhodněním vybraných motorizací

ŠKODA AUTO zahajuje dnešním dnem v České republice prodej mimořádně výhodných vozů z akčních nabídek Trumf a Magic. Zákaznická výhoda oproti běžnému ceníku dosahuje v závislosti na motorizaci a výbavě až 90.000 Kč. Nabídka zahrnuje skladové vozy, které jsou ještě dále zvýhodněny, tak i vozy nové. Akce se týká modelových řad Fabia, Roomster, Octavia a Yeti. Špičkovou nabídkou kampaně je akční model Octavia v provedení Tour Trumf za historicky nejnižší cenu 249.900 Kč. Mimořádně výhodný je akční model Fabia Easy Magic za 189.900 Kč.

Stejně jako v loňském roce připravila ŠKODA AUTO na domácím trhu akční nabídku na podporu prodeje skladových vozů. U modelové řady Fabia, Roomster, Octavia a Yeti je poskytnuto výrazné cenové zvýhodnění v řádech desítek tisíc korun.

Špičkovým modelem kampaně je Octavia Tour Trumf za 249.900 Kč. To je dosud nejnižší cena, za kterou mohou zákazníci oblíbený model Octavia druhé generace pořídit. K tomuto akčnímu modelu připravila ŠKODA AUTO výbavový akční paket Trumf v ceně 15.000Kč.Součástí akční nabídky Trumf je například centrální zamykání, rádio Blues s CD, hliníková kola, klimatizace, palubní počítač, elektricky ovládaná okna a elektricky ovládaná vyhřívaná vnější zpětná zrcátka.

Akční nabídka Magic pro modely Fabia a Roomster přináší nejen cenovou výhodu 15.000 Kč pro skladové, ale i pro nově objednané vozy. Vedle cenové výhody zahrnuje akční nabídka Magic i zvýhodnění v podobě mimořádné výbavy vozů jako např. klimatizace s mechanickou regulací, autorádio a další. Nejvýhodnější model Fabia Easy Magic lze pořídit již od189.900 Kč. První české MPV – Roomster je nyní díky zvýhodnění Magic k dispozici již od 224.900 Kč.

Nabídku doplňují modely Octavia TSI Drive a novinka Yeti Fresh Drive. Octavia TSI Drive s motorem 1,4 TSI/90 kW startuje od 344.900 Kč. Oblíbené SUV Yeti je s touto mimořádnou výbavou nabízeno se zvýhodněním 20.000 Kč na vybrané motorizace: 1,2 TSI/77 kW, 1,4 TSI/90 kW a 2,0 TDI CR DPF/81 kW s pohonem předních kol. Octavia TSI Drive s motorem 1,4 TSI/90 kW startuje od 344.900 Kč.

Limitovaná nabídka zvýhodněných vozů ŠKODA startuje v úterý, 20. prosince 2011. Akce trvá do vyprodání skladových zásob. Více informací poskytnou všichni autorizovaní partneři značky ŠKODA v České republice nebo na www.skoda-auto.cz.

akce1.jpg

Obrázek uživatele anonym

Ahoj,nevíte jak se jmenujou

Ahoj,nevíte jak se jmenujou ty kola na Octavii TSI DRIVE

Obrázek uživatele Anonym

Na ty Octavce jsou kola

Na ty Octavce jsou kola PEGASUS- věř mi mám je na autě.. :D

Obrázek uživatele libor.kratas

Pegasus :)

Pegasus :)

Obrázek uživatele KraD

No jo máš pravdu, ale táta má

No jo máš pravdu, ale táta má na Octavii Deimos. A vypadaj skoro stejně akorát Deimos má o paprsek navíc. :)

Obrázek uživatele KraD

DEIMOS

DEIMOS

Obrázek uživatele MGTka

To v tom zeleném kolečku jsou

To v tom zeleném kolečku jsou ceny aut?Tongue out

Obrázek uživatele McBobr

No samozřejmě  Jen si tam

No samozřejmě Laughing Jen si tam musíš dopsat nuly, dle libosti Laughing

Šerif; Škoda Octavia Combi 4x4 "Kamikaze"

Obrázek uživatele Vagi

Nevím proč, ale něco mi říká,

Nevím proč, ale něco mi říká, že v zahraničí jsou tyto ceny (po slevě) za Škodovku běžné :-( Nebo se mýlím?

Čtěte také:

Nejnovější fotografie:

  • Škoda 130RS
  • Škoda Octavia

Hledat

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení