Limitovaná edice Fabia RS Edition S2000

FabiaRsS2000.jpg

· limitovaná edice modelu Fabia RS v barvách závodního speciálu S2000

· 110 let výročí Motorsportu

· 200 vyrobených vozů

V Mladé Boleslavi dne 10. listopadu – Škoda Auto se tradičně angažuje v motorsportu a nadcházející rok bude této tradici již 110 let. Za tuto dobu posbíraly vozy značky Škoda mnohá významná ocenění. Jedním z nich je také to poslední; vítězství na mezinárodním rally šampionátu IRC. Poznatky z motosportu využívá Škoda Auto při dalším vývoji automobilů. RS varianty modelových řad Octavia a Fabia jsou populární volbou pro sportovně zaměřené řidiče. Nyní přichází Fabia RS v limitované edici.

Pří příležitosti výročí sto deseti let Motorsportu značky Škoda Auto a jako oslavu vítězství vozu Fabia S2000 v mezinárodním rally šampionátu IRC představuje Škoda Auto limitovanou edici vozů Fabia RS. Zákazníkům bude k dispozici celkem 200 vozů v barvách vítězné Fabia S2000. Limitovaná edice bude v nabídce v zelené barvě Rally green s bílou střechou, bílými litými koly a polepy v barvách S2000.

Model Fabia RS byl představen na letošním mezinárodní autosalonu v Ženevě a přinesl do Škoda Auto technologickou novinku v podobě čtyřválcového benzinového motoru s dvojitým přeplňováním, který při objemu pouhých 1,4 litru dosahuje výkonu 132 kW. Spolu s výkonným agregátem Fabia poprvé v tomto segmentu nabídla také funkci XDS, která při průjezdu zatáčkou elektronicky přibrzdí přední vnitřní kolo, což má za následek zvýšení točivého momentu na vnějším předním kole. Otáčivý moment, který tím vzniká, dává vozu při průjezdu zatáčkou vysokou agilitu.

Obrázek uživatele Cappuccino

Zrovna ve čtvrtek sem viděl

Zrovna ve čtvrtek sem viděl jak jich vezou plnej vagon, pěknej pohled. Bohužel směr - Německo.

Obrázek uživatele Ondras83

kolik stojí?

kolik stojí?

Obrázek uživatele Tomino Men.

Škoda, mohli tam dať

Škoda, mohli tam dať nárazníky z S2000 (veď ich robí predsa Benet, rovnako ako RS)

Čtěte také:

Stojan na pneumatiky, regály na pneumatiky, regálové systémy

Přihlášení